Domů » Uvolněte se ve venkovní vířivce
Zdraví

Uvolněte se ve venkovní vířivce

Způsobů, jak se vypořádat s každodenním stresem a zdravotními potížemi, je poměrně dost, ale znáte něco příjemnějšího, než chvíle strávené ve vířivce? Ta poskytuje hloubkovou masáž celému tělo a napomáhá tak k odbourání nahromaděné negativní energie. Hydro masáže mají svůj původ ve starověkém Řecku a již tehdy patřili k nejoblíbenějším kratochvílím obyčejných i vážených občanů. V současné době převzaly funkci veřejných lázeňských zařízení právě vířivky. V případě, že o ní v současné době uvažujete i vy, poradíme vám, na co brát při výběru ohledy.

Vybíráme vířivku

V prvé řadě si je třeba uvědomit, kam chcete vířivku umístit. Rozměry van jsou poměrně velké a ne každá interiér umožní, aby bla vířivka umístěna uvnitř. I přesto jsou k mání modely, které lze instalovat do prostoru o rozměru 205 x 155 cm. Takové vany projdou i užšími dveřmi o šířce 80 cm. Nebudeme si však nic nalhávat, jsou to právě venkovní vířivky, které nabízí mnohem více možností, než interiérové řešení plné kompromisů.

Nabízí se tedy otázka, která velikost je ta ideální. Spočítejte všechny členy domácnosti a podle toho se řiďte. Vířivka by měla mít právě tolik míst! Obecně platí, že větší modely nabízí větší variabilitu trysek, tedy trysky, které jsou určeny pro masáž specifických partií.

Nejsou to však jen trysky, ale i celá řada dalších faktorů, podle kterých bychom se měli ve výběru vířivé vany řídit. Vzhledem k vyšší pořizovací ceně je logické, že by se měla stát dominantou a nikoliv prvkem, který narušuje okolní kolorit. Výrobci zohledňují estetické cítění klientů a zaměřují se na designové provedení stejně, jako na samotné technologie.

Buďte nároční

Chcete, aby byl váš odpočinek dokonalý? Žádejte mnohem více, než jen „obyčejnou“ vířivku. Vyberte si z širokého spektra příslušenství a udělejte z každé koupele nevšední zážitek. Vodopád, světla, aroma terapie nebo audiosystém s vyjíždějícími reproduktory, to je jen malá ukázka toho, jak může vaše vířivka vypadat. Pro ty vůbec nejnáročnější bývá k mání LCD televize s DVD přehrávačem. A to si pište, že se vám z takové vířivky nebude chtít ven.

A kde se dají takové vypiplané vířivky koupit? Vyzkoušejte virive-vany-bazeny-spa.cz

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!