Domů » Vitamíny pro vás i vaše děti
Zdraví

Vitamíny pro vás i vaše děti

Býváte často nemocní? Stres, pracovní vytížení a běžné starosti výrazně ovlivňují imunitu a pokud se nepřičiníte o její posílení, budete do postele uléhat stále častěji. Média nás masírují informacemi o „zaručených“ přípravcích, které obsahují celé spektrum vitamínů, ale ne všechny fungují tak, jak praví reklamy. Mnohem přirozenější je pravidelný přísun přírodních vitamínu ve formě ovoce či nápojů. V supermarketech si můžete koupit stoprocentní džusy, ale i u nich nemáte jistotu, zda výrobce skutečně použil čistou ovocnou šťávu. Mnohem spolehlivější je příprava vlastních ovocných nápojů, které si můžete vyrobit pomocí odšťavňovače. Máte-li navíc vlastní zahrádku, ušetříte.

Chutné a zdravé džusy

Urodilo se vám tolik jablek a dalšího ovoce, že je nestačíte zavařovat a už vůbec ne sníst? Další důvod, proč si pořídit přístroj, který z nich dostane to nejdůležitější – vitamíny. Moderní odšťavňovače vytáhne z ovoce mnohem více šťávy, než kdybyste se jej pokusili odšťavnit ručně. Stoprocentně přírodní šťáva je nejen velmi zdravá, ale také chutná. Zamilujete si ji nejen vy, ale především vaše děti, které ocení sladkou chuť. Přinutit děti k pravidelnému pitnému režimu je často nadlidský úkol – díky odšťavňovači je to hračka. Džusem můžete pohostit i případnou návštěvu. Vaši známí a kamarádi čerstvou šťávou z ovoce určitě nepohrdnou.

Odšťavňovač jako stylová dekorace

Moderní přístroje na odšťavňování ovoce vynikají vysokým výkonem a pracují velmi rychle. Stačí nasypat ovoce a během okamžiku odšťavníte i velmi tvrdou zeleninu. Navíc poslouží i jako pěkný doplněk do moderní kuchyně, stačí se podívat na odšťavňovače Catler či odšťavňovače Philips a vše vám bude jasné. Elegantní design v nerezovém provedení nenechá nikoho na pochybách, že jde o absolutní špičku. Hledáte-li široký výběr přístrojů, koukněte na levneelektro.cz a určitě si vyberte.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!