Zdraví

Nošení roušky je důležité. Dělejte to ve velkém stylu!

Nařízení související s probíhající pandemií koronaviru většina nese jen s velkou nelibostí. Aby ne, vláda nás již téměř rok „dusí“ a přiměla nás ke změně spousty návyků. Navíc ty otravné roušky – musíme je nosit, a přitom ani netušíme, jestli fungují, nebo nám naopak škodí… Pravdou je, že kvalitní roušky s vrstvou aktivního stříbra přispívají k eliminaci mikroorganismů, které na textilní vrstvě ulpí. Nemusíme se je bát nosit – a naopak bychom to měli dělat s hrdostí, protože tím pomáháme osobám z ohrožené skupiny.

O efektivitě nošení roušky co by prevence šíření koronaviru již nemusíte pochybovat. Několik studií renomovaných autorů prokázalo, že kvalitní rouška může snížit riziko nákazy až pětinásobně. A byť se onemocnění covid 19 nemusí většina populace obávat, nosit roušku je morální povinností kvůli ochraně chronicky nemocných a starých lidí.

Nošení roušky není nijak pohodlné, ale opět se stačí poohlédnout po takové, která má vyladěnou vnitřní vrstvu. Luxusní roušky české výroby najdete například v nabídce Rouškoshopu. Vysoce kvalitní roušky z potištěného saténového polyesteru nejenže dobře vypadají – zároveň účinně chrání a jejich nošení není noční můrou.

Na rouskoshop.cz najdete široké spektrum atraktivních motivů, které roušky posouvají na úroveň módního doplňku. S trochou nadsázky – možná si tak pěknou roušku ani nebudete chtít sundat. Nabídka čítá roušky s obrázky pro děti, muže i ženy. Vyberte si potisk podle své libosti a ukažte svému okolí, že nošení roušky nemusí být taková otrava, jak si většina lidí myslí!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!