Sháníte kočárek? V AAA kočárky najdete ten správný!

Miminko je už na cestě a vám nezbývá, než se poohlédnout po novém kočárku? Příjemná záležitost, kterou maminky prožívají podobně jako muži při výběru nového automobilu. Zároveň jde o nelehký úkol, alespoň s ohledem na nepřeberné množství značek a modelů. Vybrat ten správný kočárek skutečně není snadné, protože musí odpovídat následujícím kritériím – ideální kočárek je pěkný na pohled, nabízí dítku maximální komfort, je praktický a odolný. A abychom vám rozhodování usnadnili, zaměřili jsme se na nabídku kočárků u specializovaného prodejce AAA kočárky. Našli jsme v ní široké spektrum zboží od předních výrobců. Co nás na AAAkočárky.cz zaujala nejvíce?

Z bohaté nabídky si vyberete i vy

Pokud pro své dítě vyžadujete vysoký standard, ale zároveň disponujete omezeným rozpočtem, rozhodně z AAAkočárky.cz neodejdete s prázdnou. Nabídka čítá modely od více než 30 výrobců – hluboké, kombinované i sportovní kočárky. Na své si samozřejmě přijdou i maminky dvojčátek.

A kteří výrobci zaujali nás?

Kočárky Camarelo – Camarelo je sice Polská značka, ale přesto snoubí moderní design a velmi kvalitní zpracování. Odhoďte předsudky ohledně produktů z Polska – hluboké kočárky a sporťáky Camarelo splňují přísné evropské normy. Navíc jsou k mání za neodolatelné ceny! kocarek-camarelo Kočárky Firkon – u našich severních sousedů ještě zůstaneme. Další značka, která stojí za zmínku, je Firkon. Opět se můžete spolehnout na vysokou kvalitu zpracování, působivý design a dobré jízdní vlastnosti. Kočárky Firkon jsou zajímavé i z jiného důvodu – nabízí možnost sestavení na míru. Volitelný podvozek, nástavba a kola možná přesvědčí i vás. kocarek-firkon Kočárky Patron – na závěr jsme si nechali kočárky, které potěší každého správného vlastence. Firma PATRON Bohemia je synonymem pro českou kvalitu a právem patří k absolutní tuzemské špičce. Podobně jako v případě kočárků Firkon dostanete na výběr z několika typů podvozků, sportovních a hlubokých nástaveb – kočárek si sestavíte dle potřeby. kocarek-patron Na AAAkočárky.cz najdete také autosedačky, dětské postýlky a další potřeby a rodiče. Pokud je vám proti srsti nakupování kočárků online, navštivte kamennou prodejnu v Praze a nechte si doporučit vhodný model od kvalifikovaného personálu.

Publikováno: 01. 07. 2015

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: kočárky camarelo | kočárky firkon | kočárky patron