Domů » BMV Vinařství Kadlec má akci na vánoční objednávky
Zábava a volný čas

BMV Vinařství Kadlec má akci na vánoční objednávky

Jižní Morava je známá především nekonečnými vinicemi, půvabnou přírodou, teplým počasím a rodinnými vinařstvími. Velice zajímavou částí jsou Modré Hory, což je v podstatě svazek pěti obcí, který tvoří mikroregion s neopakovatelnou atmosférou, kde čas plyne pomalu.

Pokud plánujete vyrazit za poznáním krás jižní Moravy, rozhodně nevynechejte vinařství Vrbice, kde ochutnáte bílé i červené víno vyráběné podle rodinné receptury. Projdete se také půvabnou oblastí Pálavy, v letním období zavítáte k vodní nádrží Nové Mlýny a okolí poznáte i na kole díky husté síti cyklostezek.

Vrbice vás okouzlí

Vrbice jsou charakteristické unikátní soustavou vinných sklepů, které byly vykopané v pískovcové hornině, a proto mají kamenná průčelí a pseudogotické oblouky nad dveřmi. Jestliže vás láká vinný sklípek s degustací Vrbice, co takhle zavítat do BMV Vinařství Kadlec, které má více než 200 let starý sklípek. Užijete si řízenou degustaci včetně bohatého občerstvení.

Degustace je zážitek na celý večer, který si užijete se svou rodinou i přáteli. Pochutnáte si na sýrech i domácích uzeninách, dáte si zabijačkovou specialitu a pojíte i teplou večeři podle receptů babiček.

Soutěž a vánoční akce

Stále probíhá i soutěž v tomto vinařství, která končí až 21. prosince 2022. V rámci soutěže můžete vyhrát celovečerní řízenou degustaci v hodnotě 30 000 Kč, které se může zúčastnit až 18 osob. Samozřejmostí je i ubytování a pohoštění.

BMV Vinařství Kadlec ve městě Vrbice nezapomíná ani na vánoční čas, a proto připravilo akční kartony šesti lahví vína s dopravou zcela zdarma. Pokud tedy přemýšlíte nad vhodným dárkem pod stromeček, není nic jednoduššího než objednat vánoční kartony vína, protože vínem nepohrdnou ani ženy ani muži.

BMV Vinařství Kadlec je zkrátka příjemné místo, kde si přijdete na své.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!