Povinné ručení výhodněji?

Hledáte způsob, jak v rodinné kase udržet o něco více financí, než doposud, ale na nic se vám nedaří přijít? Řešení je přitom velmi jednoduché a týká se vašich automobilů, které jsou pro rodinný rozpočet velmi podstatnou položkou. Za benzín bohužel neušetříte, naopak si na něj připravte větší finanční rezervy, tedy pokud neplánujete výměnu vozu za model s nižší spotřebou. Mnohem jednodušší je snížit výdaje změnou povinného ručení, za levnější. Levnější navíc v tomto případě nemusí nutně platit za méně výhodné, ba právě naopak. Některé pojišťovny nabízí výhodné balíčky povinného ručení, díky kterým ušetříte, ale zároveň svému vozu zajistíte kvalitnější pojistný produkt, než jaký jste doposud. Otázkou však je, která pojišťovna nabízí to skutečně nejvýhodnější povinné ručení.

Najděte si povinné ručení online

Nejjednodušším způsobem, jak zjistit, které povinné ručení je zdaleka nejvhodnější, je využít srovnání na internetu. Zde naleznete nejen populární srovnávače povinného ručení, ale také portály, které nabízí jednoduché a velmi rychlé sjednání povinného ručení prostřednictvím internetu. Můžete tak sjednat nové povinné ručení pěkně z pohodlí domova, aniž byste byli nuceni kamkoliv chodit. Většina pojišťoven navíc nabízí pomoc se zrušením starého povinného ručení (což mimochodem není velký problém). Pro klienty to znamená další úsporu času. Pojďme se však spolu podívat na čtyři nejlákavější nabídky, které vám dost možná usnadní rozhodování.

Čtyři nejvýhodnější nabídky povinného ručení

Mezi výhody Kooperativa povinné ručení patří pojištění NA100PRO v ceně produktu, široké asistenční služby, až 50% bonus za jízdu bez nehod, pojištění proti živlům, ale také služba Bonus Důvěra, jejíž podstatou je sleva dalších 15% za jízdu bez nehod po následující 3 roky.

Povinné ručení Uniqua nabízí bonus za rozšířené zabezpečení vozidla, ale také bonus pro vozy registrované mimo Prahu. Klienti dostanou slevu ve výši 5% za každý rok bez nehod a v případě, že se jim něco přihodí, mohou využít nonstop Základní asistenci Uniqa.

Zajímavou alternativou je i Triglav povinné ručení s úrazovým pojištěním řidiče zdarma. Samozřejmostí je asistenční služba, která je k dispozici 24 hodin denně. Chcete-li ušetřit, sjednejte si povinné ručení od Triglav online a dostanete slevu až 20%. Co se týče bonusu, můžete ho získat až do výše 60%.

Posledním horkým kandidátem je ČPP povinné ručení, které zahrnuje pojištění mopedu či vozíku zdarma. Sjednáte-li si balíček pojištění Super plus, dostanete k němu úrazové pojištění řidiče zdarma. Potěší i 15% bonus za jízdu bez nehody a to po dobu 3 let od sjednání pojištění.

Publikováno: 09. 05. 2012

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: povinné ručení | povinné ručení online | srovnání povinné ručení