Domů » Přírodní kosmetika a drahá? To neznáte TianDe!
Kosmetika

Přírodní kosmetika a drahá? To neznáte TianDe!

Popularita přírodních přípravků stále roste. V posledních letech zažívá neuvěřitelný boom a tíhnou k ní i ti, kteří dříve na umělo kosmetiku nedali dopustit. Dalo se to čekat, vždyť žádný chemický koncert nedokáže vyrobit substance, které matka příroda vykouzlila již před několika tisíci lety. Příroda je skutečně mocná čarodějka a byla by škoda nevyužívat látky, které jsou šetrné k našemu zdraví a stejně tak i k životnímu prostředí. O jejich blahodárných účincích věděli již naši předkové, kteří se dalším generacím snažili své cenné zkušenosti a znalosti předat.

I vy možná tušíte, že drtivá většina léčivých látek pochází z orientu. Čína a Tibet jsou kolébky tradiční medicíny a právě z prastarých receptur vychází i kosmetické přípravky TianDe. Zajímá vás, co je na nich tak zvláštního a v čem se liší od běžné přírodní kosmetiky?

TianDe patří k nejoblíbenějším přírodním přípravkům vůbec a to především díky velmi nízké ceně a vysoké míře účinnosti. Zamilovali si ji nejen lidé, kteří si nemohou dovolit pravidelně investovat do předražených přírodních přípravků, ale také ti, kteří vyžadují viditelné výsledky již po několika dnech žívání.

TianDe znamená nebeská dokonalost a pravdou je, že lepší obchodní název výrobce zvolit nemohl. Přírodní kosmetika je založena na vysokém obsahu účinných látek, mezi kterými najdete vzácné přírodní ingredience, minerály, éterické oleje, ale i méně tradiční složky živočišného původu. Na přítomnost rozmarýnu, zázvoru, stříbra či zlata jsme si u přírodních přípravků zvykli, ale ovčí placenta nebo žraločí chrupavka? Tradiční medicína je holt plná překvapení…

Ingredience pochází z čistých lokalit v Číně a sbírají je vyškolení odborníci. Spoustu z nich je možné sbírat pouze ve specifických fázích lunárního kalendáře, což jim přidává na exkluzivitě. Neméně unikátní je i samotná voda, která je v přípravcích obsažena – pochází z minerálních pramenů a hlubin moře.

Proč je tedy cena přírodní kosmetiky TianDe tak nízká? Čínský výrobce nastavil ceny pro asijský trh a za stejnou cenu se prodává na celém světě. Pochybnosti o kvalitě s přehledem rozpráší mezinárodní certifikát ISO 9001 2000, kterým se pyšní jen vysoce kvalitní výrobky.

Kompletní produktovou řadu TianDe, ve které najdete nejen přípravky pro péči o pleť a tělo, ale také parfémy či řadu pouze pro muže, můžete zakoupit v e-shopu tian-de-cz. Nezapomeňte sledovat aktuální informace o slevách a akcích na tomto facebookovém profilu. Pokud jste již některý z kosmetických přípravků TianDe vyzkoušeli a byli jste spokojeni, nezapomeňte dát like 🙂

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!