Domů » Vše, co byste měla vědět o erotických a tantrických masážích
Zdraví

Vše, co byste měla vědět o erotických a tantrických masážích

Patříte k těm, kteří se jen při zmínce o jakémkoliv sexuálním tématu zardí? Anebo naopak ráda experimentujete? V každém případě byste měla zbystřit v souvislosti s erotickou masáží a tantrou. Pokud jste si doposud myslela, že erotické masáže jsou vyloženě mužskou doménou, máme pro vás překvapující zprávu – za zkušenými masérkami a maséry pravidelně chodí i ženy, byť o svých zkušenostech tak často nemluví. V tomto článku se dočtete spoustu zajímavých informací a možná se nakonec erotickou či tantrickou masáž rozhodněte vyzkoušet.

Jaký je rozdíl mezi erotickou masáží a tantrou?

Erotická masáž je soubor masážních technik, jejichž cílem je především navození pohlavního vzrušení. To samé lze říct také o tantře, nicméně na rozdíl od čistě erotické masáže je více duchovní. Tantrická masáž je zejména o splynutí dvou duší – maséra a masírované osoby. Je naprosto běžné, že během tantrické masáže zažijete vzrušení, a to i navzdory tomu, že se masér nedotkne vašich intimních partií. Možná dokonce prožijete orgasmus a vůbec se za to nemusíte stydět. Z masážního salonu odejdete jako znovuzrozená – nabitá pozitivní energií a s úsměvem na rtech.

V tantře primárně nejde o erotiku, jako spíše o duchovní zážitek na vyšší úrovni. V praxi však narazíte na maséry, kteří kombinují jednotlivé prvky z erotické a tantrické masáže. Výsledkem je jedinečná tantrická masáž s vyvrcholením.

Erotická masáž sloužila k léčebných účelům

Možná vás to překvapí, ale erotická masáž byla velmi dlouho používána pro léčebné účely. Dnes je spíše kořením sexuálního života – někdy jako předehra, jindy namísto pohlavního aktu. Kdysi však masáž genitálu praktikovali porodní asistentky a lékaři, aby vyvolali orgasmus. Tímto způsobem léčili ženskou hysterii. V roce 1653 doporučoval pohlavní masáž Pieter van Foreest v rámci léčby nemoci „Nemocné lůno“. Takzvaná pánevní masáže zabrala i několik hodin a byla poměrně náročná na techniku. Postupem času začali lékaři využívat nejrůznější pomůcky. První vibrátor s vlastním pohonem měli k dispozici již v roce 1870, což bylo ještě dříve než elektrický vysavač a žehlička.

Pozitivní vliv erotické masáže na lidské zdraví

Erotická masáž vám může výrazně pomoct při povzbuzení libida, případně ke zlepšení pozitivních reakcí na smyslové podněty. Služby jako erotické masáže Praha jsou ideálním řešením při předčasné ejakulaci. Kvalifikované masérky používají efektivní metody pro uvolnění pánve a prodloužení vzrušení.

Smyslná masáž může pomoct i při párové terapii. Máte-li problémy v partnerském životě, postavte se k tomu poněkud nekonvenčním způsobem a zažijte s partnerem něco nového. Nezvyklý způsob řešení krize zachránil vztah nejednomu páru.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!