Trendy šaty a sukně na letošní sezónu

Už je březen, což znamená, že můžeme postupně vyhlížet sluníčko a teplé počasí. Šatník se postupně promění, z teplých kalhot se převlékneme do šatů a sukní. Jaké jsou letos v módě? Je na čase nahlédnout do skříně a případně ji doplnit o pár moderních kousků. Jaro se tradičně vítá v pastelových barvách a květinových vzorech, tyto barvy jsou však vhodné i pro léto. Nemusíte tedy řešit, jestli jde o letní šaty či sukni, noste je po celé teplé období.

Prim hrají výrazné knoflíky

Prim hrály vlastně už loni a letos tomu nebude jinak. Sukně s řadou knoflíků uprostřed či na straně jsou sexy. Budou vynikající pro formálnější outfit, třeba do práce. Úzká sukně s knoflíky se dá doplnit košilí a casual look je na světě. Volnější sukně s knoflíky jsou vhodné jako volnočasové oblečení.

Na jaře se nebojte semiše ani kůže

Využijte toho, že teploty ještě nejsou až tak vysoké, a oblékněte si semišovou nebo koženou sukni. Zahřeje a vypadá parádně. Jaro je ideálním obdobím pro její nošení, v létě je k nevydržení.

Trendy jsou volánky i mašle

Hodně často se nosí sukně s volánem, které zaručí sexy výsledek. Oblíbené jsou i sukně, které mají v pase mašli. Prostě a jednoduše se nosí sukýnky s nějakým výrazným prvkem. Pamatujte, že halenka k takové sukni by měla být spíš neutrálnější, stačí jeden výrazný prvek, ne více.

Naučte se nosit dlouhé šaty

Dlouhé vzdušné šaty jsou perfektní nejen na léto! I na jaře unosíte dlouhé šaty, tentokrát z pevnějších materiálů. Dají se kombinovat například s kotníčkovými botami na podpatku, pak vám prodlouží nohy.

A co navrch, když je ještě zima?

Záleží, jaké šaty, případně sukni máte na sobě. Pokud přiléhavé, může být vynikající volbou jarní kabátek, sáčko či kardigan. Pro široké a nabírané sukně se dlouhý svršek nehodí, v tomto případě sáhněte raději po starém známém osvědčeném koženkovém křiváku.

Publikováno: 06. 03. 2021

Kategorie: Móda

Autor: Adam