Italské léto s carollini.cz

Také se již nemůžete dočkat, až se jarní měsíce přehoupnou do nefalšovaného léta a vy vyrazíte na vytouženou dovolenou, nebo alespoň k vodě s přáteli? Ať už jsou vaše plány jakékoliv, určitě budete chtít vypadat skvěle a to nejen na pláži, ale i v kavárně či klubu. Léto se ponese ve znamení lehkých šatů, které zakrývají jen to, co je opravdu nutné a také stylové obuvi. Pokud jste výběr sandálků či balerín doposud podceňovaly, pravděpodobně jste ještě neměly tu čest s originálními kousky z italských butiků. To je totiž docela „jiné kafe“, než napodobeniny, které nevypadají zdaleka tak dobře a navíc nic nevydrží. Pro italskou obuv však nemusíte až do Itálie, můžete si ji objednat na carollini.cz.

Buďte svá

Trpíte dojmem, že jsou boty nepodstatné a mnohem důležitější je moderní účes a pěkné šaty? Chyba lávky, vše jde ruku v ruce a bez perfektních botiček dojem nikdy neuděláte. Zeptejte se Carrie ze Sexu ve městě, ta by vám ohledně obuvi pověděla své. Ale zpět ke zmiňovanému e-shopu carollini.cz, který nabízí obrovský výběr pravé italské obuvi. Hledáte-li krásné dámské italské sandály či žabky, určitě si přijdete na své. Carollini.cz nabízí originální italskou obuv a to v omezeném množství, takže si můžete být jisté, že v nich vaši kamarádku neuvidíte. In jsou i italské baleríny, které jsou nejen stylové, ale zároveň velmi pohodlné. Samozřejmostí jsou vysoce kvalitní materiály, díky kterým vám boty vydrží do další sezóny.

Prudká elegance z Itálie

Léto však nejsou jen dýchánky v kavárnách a nekonečné opalování u vody. Pokud se dostanete na společenské akce, budou se vám hodit dámské italské lodičky, které jsou jedním slovem sexy. Přesněji, vy v nich budete velmi sexy a to si pište, že se za vámi otočí každý muž a to včetně ženáčů. Budete-li carollini.cz sledovat pravidelně, můžete využít celou řadu slevových akcí a ušetřit tak až několik tisíc korun. Nechte-si zasílat novinky mailem a budete mít jistotu, že vám neunikne žádný zajímavý kousek. Objednávat můžete i na Slovensko a z botiček se těšit už za tři pracovní dny. Navíc můžete do 48 hodin zdarma změnit velikost. Tak na co ještě čekáte? S carollini.cz si užijete léto v italském stylu!

Publikováno: 13. 06. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: baleríny | boty | carollini.cz | itálie | italská móda | italská obuv | italské baleríny | italské lodičky | lodičky