Domů » Tipy na zajímavé čtivo, které se vám bude hodit
Zajímavé weby a inernet

Tipy na zajímavé čtivo, které se vám bude hodit

Nevíte, co po večerech s volným časem, když zrovna nemáte náladu na povyražení ve společnosti? V tom případě se začtěte do zajímavých článků na blozích. Vybrali jsme pro vás dva, které byste si neměli zapomenout uložit do RSS čtečky či mezi záložky oblíbených webů. Tady je máte…

Toužíte po lepším bydlení?

První z blogů, www.stavba-bydleni.eu, je tématický web, který se vymezuje na jediné téma. A to takové, které se týká nás všech – bydlení. Pokud se nemůžete rozhodnout mezi plastovými a dřevěnými okny, hledáte způsob, jak snížit náklady za elektřinu, nebo jen hledáte inspiraci na stylové dekorace, které zvýší estetickou hodnotu vaší domácnosti, určitě se zařadíte mezi pravidelné návštěvníky. Tématický blog vás přesvědčí v tom, že zařizování bydlení může být neskutečně zábavné a že rekonstrukce je náročná jen podle toho, jak se k ní postavíme.

Zajímavé info o všem, co vás baví

Až vás bydlení omrzí, rozšiřte si obzory na blogu www.ezajimavosti.cz. I zde se sice dozvíte spoustu tipů, které vám pomohou udělat z bytu opravdový domov, ale tím záběr magazínu rozhodně nekončí. Ezajímavosti je lifestyle blog, na kterém se dočtete o všem, co by vás mohlo (a mělo) zajímat. Mimo jiné i to, kam se vydat na dovolenou, proč si pořídit bazén nebo jak ušetřit při nakupování v e-shopech. Nové články vychází pravidelně téměř každý den a vsadíme se, že je přečtete „jedním vrzem“.

O provoz obou zmíněných blogů se stará Univers, známá česká společnost, která vyrábí stínící techniku a vratové systémy. Aktuální nabídku produktů, mezi kterými nechybí rolety, žaluzie, markýzy, garážová vrata a brány najdete na webu www.univers.cz. Hledáte-li bezkonkurenční poměr kvality a nízké ceny, pak ji najdete právě u Univers – jednoho z předních tuzemských výrobců daného sortimentu.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!