Bojíte se zubaře? Zajděte si do Stodůlek

Lékařství je jedna z nejnáročnějších a zároveň nejnevděčnějších profesí a o stomatologii to platí dvojnásob. Záněty dásní, paradentóza a další nepříjemné komplikace sice nejsou smrtelné, ale o to více bolestivé a nepříjemné. Většina stomatologů v nás však budí nedůvěru a návštěvu zubní ordinace proto odsouváme na „neurčito“. Respektive do doby, kdy se bolest nedá vydržet a nám nic jiného nezbývá. Pro ty z vás, kteří se bojí zubaře, máme dobrou zprávu. Našli jsme dentální kliniku, které se pacienti nevyhýbají, ale naopak ji navštěvují velmi rádi. Dentální klinika Kvalident se nachází v klidné lokalitě pražských Stodůlek, zhruba 7 minut od stanice metra Lužiny. Dojet můžete i autobusy č.137 a 170, které staví na stanici Hůrka. I ta je od pražské zubní klinika vzdálena necelých 10 minut pěší chůze. Pojedete-li autem, nemusíte mít strach, že nezaparkujete. Pro pacienty bylo hned vedle budovy zřízeno parkoviště. Vraťme se však ke klinice samotné. Co svým pacientům nabízí a proč byste svůj chrup měli svěřit do péče tamních stomatologů i vy?

Individuální přístup a nejmodernější technologie

Kvalident nabízí komplexní kvalifikovanou péči o chrup a to nejen pro dospělé, ale i děti. Klinika je vybavena moderními přístroji a specialisté využívají pouze nejkvalitnější materiály a technologie. Každý pacient se může těšit na přátelský přístup a optimální řešení s ohledem na jeho individuální situaci. První návštěva může mít podobu vstupní prohlídky, v rámci které mu lékaři rádi poskytnou odbornou konzultaci a sestaví individuální plán sanace, prevence či estetické rehabilitace. Klinika se zabývá také komplikovanou léčbou temporomandibulárního kloubu, pro kterou je náležitě vybavena. Můžete se spolehnout také na vysoce kvalitní zubní implantáty, které jsou maximálně pohodlné a nehrozí u nich nebezpečí pooperačních potíží.

I rutinní zákroky lze vyřešit bezbolestně

Jakýkoliv výkon lze navíc provést v analgosedaci, což ocení každý pacient, který trpí nepřekonatelným strachem ze zubaře. Jsou využívány pouze moderní a osvědčená lokální anestetika, které jsou vhodné i pro těhotné ženy, děti, seniory a pacienty trpící chronickým onemocněním. V dentální klinice Kvalident o vás bude skutečně královsky postaráno...