Úklid s lehkostí a stylem: Nová podlahová královna pro moderní ženy!

Víme, že život moderní ženy je jako nekonečná tour de force. Balancování mezi prací, společenským životem a všemi těmi drobnými povinnostmi ve vašem domově může být vyčerpávající. A co kdybychom vám řekli, že existuje skvělá zbraň, která vám pomůže udělat váš byt či dům krásně čistým bez velkého úsilí? Představujeme vám novou pomocnici - podlahovou myčku Kärcher FC 2-4 BATTERY, která bude vaším tajným zbraní pro dosažení perfektního vzhledu.

Tato nádherná pomůcka vás zaujme nejen svým stylovým designem, ale i jednoduchostí ovládání. Stačí pár jednoduchých pohybů a vaše myčka je připravena k akci. Nemusíte se starat o suché nebo mokré nečistoty. Podlahová myčka Kärcher FC 2-4 BATTERY je vhodná pro pravidelné úklidy tvrdých podlah. Jedním tahem z podlahy odstraní suché i mokré každodenní nečistoty a dokonale ji umyje. Vytírání podlah zvládnete jednou rukou, jelikož váží něco málo přes 2 kilogramy. Díky automatickému zapínání a vypínání je její ovládání velmi intuitivní. Stačí jednoduše zatáhnout za rukojeť směrem dozadu a myčka se sama spustí. Je poháněna výměnnou baterií 4 V, která postačí na 20 min. intenzivního úklidu, a navíc je kompatibilní s dalšími Kärcher přístroji na této bateriové platformě.

Vytírání vážně může být hračka. Mrkněte na video a novinku od Kärcheru v akci:

https://youtu.be/GRQd0g-l2eY

Válec myčky se neustále navlhčuje čistou vodou z nádrže, takže nehrozí, že byste nečistoty roznášeli dále po podlaze. Nemusíte se bát ani zamotaných vlasů nebo zvířecích chlupů. Díky integrovaným vlasovým filtrům se nenamotají do čisticího válce, ale sesbírají se do nádoby na nečistoty. Myčka umožňuje čištění až po okraj, abyste s ní zvládli uklidit skutečně každý kout.

www.karcher.cz

Publikováno: 24. 08. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam