Autopůjčovna vám kdykoliv vytrhne trn z paty. Nemějte z ní strach!

Potřebujete přestěhovat několik krabic, ale nestačí vám kapacita zavazadlového prostoru vašeho rodinného sedanu? Chcete se s partnerem vydat na nezapomenutelný výlet kabrioletem, ale nechcete kvůli tomu řezat střechu svého vozu? Anebo vás snad čeká důležité setkání s významným obchodním partnerem a jen neradi byste před restaurací parkovali s postarší Fabií? To je výčet jen několika nejčastějších situací, které lze vyřešit zapůjčením vhodného vozidla z autopůjčovny. Máte-li z něčeho takového obavy, začtěte se do následujících řádků.

Stačí si vybrat solidní autopůjčovnu

Autopůjčoven jsou mraky, ale která je ta pravá? Solidní autopůjčovna disponuje širokým vozovým parkem, nabízí přijatelné ceny a v neposlední řadě také možnost pronájmu příslušenství (např. GPS navigace, autosedačka, střešní nosič...). Profesionalitu autopůjčovny poznáte také podle toho, zda je proces zapůjčení vozidla snadný a rychlý. Jako příklad poslouží nejlevnější půjčovna aut Praha – Travelcar.

Jak přesně probíhá zapůjčení vozidla?

Prvním krokem je výběr a rezervace vozidla, což můžete uskutečnit online přes objednávkový formulář nebo telefonátem s operátorem na horké lince. Autopůjčovna vám zapůjčí vozidla na základě několika platných dokladů. Počítejte s tím, že se budete muset prokázat občanským průkazem nebo jiným průkazem totožnosti a řidičským průkazem. Stačí, když tyto doklady předložíte při vyzvednutí vozu v dohodnutém termínu. Zároveň uhradíte nájemné a kauci. Travelcar nabízí za příplatek možnost přistavení vozidla na libovolné místo, dále pak volitelné příslušenství v podobě GPS navigace a střešního nosiče. Budete-li si chtít vůz dovybavit, musíte autopůjčovnu informovat předem. V Dobré autopůjčovně pracují profesionálové, kteří k zákazníkům přistupují individuálně. Můžete se spolehnout na vstřícné jednání a vyhovění nestandardním požadavkům. Aktuální nabídku vozidel najdete na www.autopujcovna-travelcar.cz.

Publikováno: 23. 04. 2018

Kategorie: Pro ženy - řidičky

Autor: Adam