Domů » Sublime – luxusní těhotenská podprsenka, kterou nepohrdla ani Angelina Jolie
Móda

Sublime – luxusní těhotenská podprsenka, kterou nepohrdla ani Angelina Jolie

K prvnímu těhotenství se ženy staví poměrně rozpačitě. Těší se na něj, ale zároveň si nedokáží dost dobře představit, co je čeká a nemine. A přestože jeho průběh nelze stoprocentně naplánovat, některé věci se zákonitě dostaví. Patří k nim i změna poprsí, které se během těhotenství přizpůsobí k následnému kojení. U některých žen se změna projeví pouze zvětšením objemu, ale jiné rodičky pociťují nepříjemné pálení a bolesti. Naštěstí existuje speciální prádlo v podobě těhotenské a kojící podprsenky.

Některé těhotenské a kojící podprsenky se na první pohled od běžného prádla neliší. Výrobci si dávají záležet na to, aby se maminky cítili atraktivní i během těhotenství a díky tomu je na trhu opravdu pěkné těhotenské prádlo. Při bližším prozkoumání však zjistíte, že jsou mnohem komfortnější a anatomicky tvarované. Samozřejmě ne všechny – řeč je o kvalitním těhotenském prádle, které splňuje nejnáročnější požadavky.

Mezi nejluxusnější těhotenské podprsenky patří podprsenka Sublime od Bravado Designs. Garancí kvality je i fakt, že ji nosily světoznámé celebirty jako Angelina Jolie, Eva Herzigová, Megan Fox nebo Beyonce. Podprsenka kombinuje přitažlivý vzhled (jemná krajka a další decentní designové prvky) a funkčnost. Košíčky si můžete přizpůsobit podle aktuální potřeby a to až o dvě čísla – díky tomu vám podprsenka perfektně padne nejen během těhotenství, ale i v průběhu kojení. Pro snadný kontakt miminka s prsem jsou košíčky odepínatelné, ale patentky, na kterých drží, jsou přesto nenápadné a pod oblečením nejdou vidět. Chcete-li mít kompletní set, můžete si model Sublime pořídit i s kalhotkami.

kojici-podprsenka-sublime-bravado-designs-117975.thumb_390x526

Ať už se rozhodnete pro Sublime nebo kteroukoliv jinou těhotenskou podprsenku od Bravado Designs, nebudete litovat. Komfort, který vám luxusní spodní prádlo poskytne, je během těhotenství k nezaplacení. Za příjemnou cenu ho najdete u oblíbeného prodejce na emanuela.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!