Domů » Láká vás romantická svatba ve venkovském prostředí?
Praktické rady

Láká vás romantická svatba ve venkovském prostředí?

Hledáte místo, kde proběhne vaše svatební hostina Praha? Buďte důsledná a snažte se vybrat restauraci, která vám nabídne kombinaci vynikající kuchyně, stylového prostředí a komplexních služeb. Žádnou takovou neznáte? V tom případě si na seznam horkých kandidátů přidejte vyhlášený restaurant Čertousy. Podrobnosti se dozvíte v následujících řádcích!

Chcete-li, aby byla vaše svatba v Praze nezapomenutelná, máte jedinečnou možnost. Restaurant Čertousy získal certifikát Czech specials a nabízí českou klasiku i mezinárodní pokrmy. Zkušení kuchaři pro vás připraví vynikající hostinu – steaková masa, ryby nebo třeba vegetariánské pochoutky. Nedílnou součástí restaurace je také vinný sklípek s kapacitou 50 míst. Právě zde můžete ochutnat pod starobylou klenbou moravská i světová vína.

Vraťme se však k vaší svatbě. Předností rozsáhlého a rozmanitého areálu je atmosféra venkovského prostředí. Na zahradě je svatební altán a atmosféře nahrává Podyschrovský rybník vedle objektu. Z hospodářského Dvora Čerousy přímo dýchá historie, neboť jej nechal vystavět Karel IV již v roce 1357 pro Žáky a Mistry Univerzity Karlovy. Novomanželé si mohou vypůjčit lodičku a vydat se na romantickou novomanželskou projížďku. Případně se nechat povozit kočárem s koňským spřežením

Budete-li chtít, personál restaurace Praha 9 zajistí luxusní automobil, výzdobu, kadeřnici, floristku a další služby, které byste mohla potřebovat. Ušetříte si tak spoustu starostí a zbude vám více času na ostatní záležitosti.

Restauraci Čertousy si zamilujete a vaše svatba jistě nebude poslední událostí, kterou zde uspořádáte. Ostatně proč by ne – stejně dobře zde může proběhnout oslava narozenin Praha. V rámci své profese oceníte vybavení konferenční prostory Praha s kapacitou, kde se pravidelně konají také teambuildingové a firemní akce Praha.

Fotografie a další informace najdete na www.restaurace-praha-certousy.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!