Spodní prádlo jako skvělý dárek pro muže? Ano, ale musíte vybrat TOP kvalitu

Pokud marně přemýšlíte nad tím, čím udělat radost partnerovi, máme pro vás perfektní tip. Nejdříve si však vzpomeňte na lidové moudro, které praví, že pod svícnem je největší tma. Stále vám to nedochází? Pak se pořádně porozhlédněte v jeho šatníku a pokuste se v něm najít pěkné spodní prádlo. Samá voda? Žádné nemá, a právě to je vaše velká šance. Budete-li se při nakupování řídit následujícími zásadami, rozhodně nešlápnete vedle.

Podle typu postavy

Berte na vědomí, že se vás milý bude v nových spodcích cítit jako ryba ve vodě pouze v případě, že mu budou perfektně sedět. Volbou správné velikosti to ovšem teprve začíná. Výčet kritérií je mnohem delší a určitě byste měla zohlednit typ jeho postavy. Obecně platí, že:
  • slipy jsou vhodné pro muže se svalnatějšími stehny a větší „výbavičkou“,
  • trenýrky jsou ideální pro vyšší muže hubenější postavy,
  • boxerky s oblibou nosí muži nižšího vzrůstu s vypracovanou postavou.
https://www.youtube.com/watch?v=90v59EHvKTE Na druhou stranu se výše uvedenými pravidly vůbec řídit nemusíte. Víte-li, že váš partner preferuje určitý střih, i když by k jeho postavě pasovalo jiné spodní prádlo, nekomplikujte mu to. Navíc jsou značky, které sluší téměř každému, a to bez ohledu na výšku či objem svalové hmoty. Například elegantní pánské spodní prádlo Tommy Hilfiger, Diesel nebo CK.

Podle charakteru

Jaké spodky nosíš, takovým jsi člověkem. Anebo je to naopak a vybíráme si spodní prádlo podle toho, jací jsme? Pravděpodobně to tak bude, a proto byste měla sáhnout po prádle, které jde ruku v ruce s partnerovými povahovými vlastnostmi. Opět by se vám hodil praktický příklad? Milovník nevšedních zážitků, extravagance špičkového designu si okamžitě zamiluje pánské spodní prádlo 69 SLAM. Pro příznivce streetfashion či skalního příznivce adrenalinových sportů je zase správnou volbou pánské spodní prádlo Horsefeathers. A co je nejdůležitější? Kupujte originální zboží, které je zárukou kvality a komfortu. Spoustu stylového spodního prádla nejen pro muže najdete na www.trenyrkarna.cz.

Publikováno: 03. 09. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Adam