Domů » Lákavé křivky dívky dne
Zajímavé weby a inernet

Lákavé křivky dívky dne

Pohráváte si s myšlenkou, že realizujete webový projekt? Proč ne, úspěšné weby nedělají jen muži. I vy můžete stát v čele navštěvovaného portálu a přivydělat si pěkné peníze. Vzpomeňte si, jak se říká, že za každým úspěšným mužem, je žena? V případě webů to platí dvojnásob. K vysoké návštěvnosti a tedy i stabilním výdělkům vám navíc nepomůže nikdo jiný, než…další ženy. Podle statistik je obrovským lákadlem dívka dne. Ta se objevuje nejen v periodicích typu Blesk a Aha, ale také na mnoha internetových portálech. Umístěte si na svůj portál lechtivé fotografie i vy a sledujte, jak vám navyšuje návštěvnost a doba strávená na webu.

Dívka dne je lákadlem především pro muže. Na druhou stranu, i ženy se rády podívají na smyslné křivky. Tak jako tak si je třeba v prvé řadě uvědomit právní důsledky, které jsou spojeny s užíváním cizích fotografií. Najít erotické fotografie volně ke stažení není snadné, a pokud se vám to podaří, většinou se jedná o nekvalitní fotky, které dojem spíše kazí. Cizí fotografie bez povolení používat nesmíte, takže jak situaci řešit?
Chcete-li na svůj web umístit dívku dne a nemít strach, že vám přijde tučná pokuta, vyřešte to elegantně.

Mzone.cz nabízí zajímavou službu pro webmastery. Můžete si na svůj portál umístit dívku dne od mzone.cz a předejít tak všem právním nesrovnalostem. Navíc, dívka dne o mzone.cz se na vašem serveru fyzicky nacházet nebude. Při načítání stránky se budou stránky načítat ze serveru mzone.cz, což je přínosné i v ohledu na rychlost. Dívka dne nijak nezatíží váš server a načítání bude stejně plynulé, jako předtím.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!