Zábavné online hry pro dívky

Venku zase prší a vaše nejlepší kamarádka má rande. V televizi samozřejmě nic nehrají a na Facebooku s prominutím chcípl pes. Pokud se nudíte a doma máte všechno uklizeno, zahrajte si hry na počítači a odreagujte se. Vydejte se do virtuálního světa, kde se to jen hemží superhrdiny, kosmickými loděmi, cizáky a celou řadou zajímavých bytostí. Pokud jste počítačové hry doposud míjely, možná si je oblíbíte natolik, že je budete hrát pravidelně. Nebylo by na tom vůbec nic divného, některé dívky se hraním počítačových her i živí.

Začněte s online hrami

Pokud se zatím na hraní plnohodnotných komerčních titulů necítíte, nebo se vám do nich nechce investovat několik set korun, začněte s hraním her online. Online hry jsou skvělá alternativa pro všechny dívky, které touží po jednoduchý hrách se skvělým ovládáním a hratelností. Nabízí velkou porci zábavy a navíc je nemusíte složitě instalovat. Jednoduše si je zapnete přímo v prohlížeči, stačí mít nainstalovaný flash plugin. Ten si váš prohlížeč nainstaluje automaticky, takže i zde odpadají veškeré složitosti. Vás ale jistě zajímá, kde a jaké hry online si můžete zahrát. Na internetu je celá řada herních serverů, které nabízí aktualizované hry zcela zdarma. Mezi nejoblíbenější patří i hry.cr.

Hledáte hry pro dívky?

Na hry.cr najdete celou řadu klasických kategorií, jako jsou akční, logické či sportovní hry, ale zástupkyně něžného pohlaví určitě zaujmou zejména hry pro dívky. Tato kategorie je skutečně určena pouze dívkám a hry jsou nenásilné a velmi oddechové. Až vás strojení celebrit a podobné aktivity přestanou bavit, můžete zabrousit i do jiné kategorie. Kdo ví, třeba se vám bude líbit spíše střílení teroristů nebo jízda na freestylové motorce. Díky hry.cr se každopádně nudit nebudete.

Publikováno: 02. 04. 2012

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam

Tagy: hry | hry pro dívky | hry.cr | online hry