Vstupte do nového roku s úžasnými gelovými nehty!

Potrpíte si na detaily? V tom případě jistě nezapomínáte na své nehty. Pokud vám příroda nenadělila přirozeně krásné, pružné a pevné nehtíky, nebuďte z toho smutná. Za prvé nejste sama a za druhé váš problém hravě vyřeší speciální gely. Gelové nehty jsou populární napříč celým světem a ženy na ně nedají dopustit. Jsou zdravotně nezávadné, perfektně se přizpůsobí tvaru nehtu, takže vypadají přirozeně a navíc si je můžete snadno vymodelovat doma i bez pomoci profesionálů. Zajímají vás podrobnosti? Prozradíme vám, jak začít a jak vypadají aktuální trendy ve světě nehtové modeláže.

Pořiďte si startovací sadu a začněte

Modeláž nehtů svépomocí není složitá. Pro začátek vám bude stačit startovací sada na gelové nehty, která obsahuje veškeré potřebné příslušenství (např. kopýtko, leštička na nehty, odstraňovač výpotku gelu atd.). K mání jsou sady s UV lampou i bez ní (budete ji muset dokoupit samostatně), s různými gely, laky, pilníky a dalšími pomůckami. Nesnažte se za svou první sadu zbytečně ušetřit a raději investujte do kvalitních gelů. Ve finále dosáhnete časové i finanční úspory tak jako tak, protože kvalitní gel vydrží mnohem déle než laciné zboží. Co se týče konkrétního postupu modeláže nehtů, zapátrejte na internetu. Na YouTube najdete množství skvělých videonávodů, podle kterých vytvoříte úžasné nehty i bez předchozích zkušeností.

Jaké jsou nové „nehty trendy“?

Gelové nehty vás nikdy nepřestanou nudit. Aktuálním trendům pro zimu 2015 velí nestárnoucí klasika v podobě červené. Populární je také tmavě modrá a v roce 2016 budou dominovat zemité barvy v čele s šedou. Žhavým výstřelkem jsou speciální zdobící folie na nehty s různými efekty (např. efekt rozbitého skla). Takže ať už si potrpíte na jemnější či naopak extravagantnější provedení, přijdete si na své. Gelové nehty jsou ideálním řešením pro každou ženu, která touží po dokonalém zevnějšku a nechce vynechat žádný detail.

Publikováno: 03. 01. 2016

Kategorie: Kosmetika

Autor: Adam

Tagy: gelové nehty trendy | startovací sada pro gelové nehty