Domů » Shoďte nadbytečné kilogramy dřív, než bude pozdě
Zdraví

Shoďte nadbytečné kilogramy dřív, než bude pozdě

Nadváha nejenže nevypadá dobře, ale zároveň bývá spojena s nemalými zdravotními riziky. Pozorujete-li na sobě přírůstek tukové tkáně, měli byste s tím něco velmi rychle udělat. Z nenápadného kilečka navíc může být za několik měsíců nevzhledná pneumatika. Vzhledem k tomu, že se blíží Vánoce, nebude od věci dostat se do kondice ještě předtím, než do sebe naládujeme všechny ty kapříky, saláty a další laskominy, které jsou pro nejoblíbenější svátky v roce typické. A protože máme problém s motivací a doma viditelných výsledků nedocílíme, rozhodli jsme vám představit jednu z nejlepších posiloven v Praze.

Zacvičte si tam, kde cvičí profesionálové

Kentoya Finess Praha 10 je perfektní startovní pozicí v hodně za dokonalou postavou. Pokud jste o ní už slyšeli, pravděpodobně to bylo v souvislosti s celou řadou známých osobností, kteří si do ní čas od času přijdou zacvičit. Kromě osobního trenéra kulturistiky a fitness Marka Dočekala, který se pyšní několika prestižními tituly, můžete v Kentoya Fitness narazit i na mistra ČR v krasobruslení, Martina Kupu, známého BMX mága Dominika Nekolného, ale i Miss Bohemia 2008 Kateřinu Šonkovou. Společnost krásných lidí je dostatečnou motivací k nadstandardním výkonům, co říkáte?

Moderní stroje a nezaměnitelná atmosféra

Tato posilovna Praha však staví na i něčem jiném, než na přítomnosti profesionálů. Jedním z hlavních taháků je přítomnost světoznámých posilovacích strojů Grün sport, ochotný a kamarádský přístup trenérů a široké spektrum dalších služeb, které vám cvičení maximálně zpříjemní. Pokud si nejste jistí, že je cvičení v posilovně tím pravým ořechovým, jednoduše využijte vstupu zdarma a stroje i prostředí si „osahejte“. A protože symbolem zdraví je nejen pěkně vytvarovaná postava, ale i zdravá barva, neměli byste opomenout místní solárko. Kentoya Fitness totiž není „jen“ fitko, ale oblíbené solárium Praha s nejmodernějšími přístroji.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!