Lyžování Rakousko je skvělou volbou na zimní prázdniny

Pokud přemýšlíte, kde strávit zimní dovolenou, bezesporu využijte lyžování Rakousko. Je to destinace, kde můžete provozovat četné zimní sporty nebo relaxovat u krbu, nechat se ošetřit v lázních nebo se zúčastnit poznávacích výletů. Všechny tyto aktivity jsou doprovázeny nádherným alpským prostředím a historií nabitou architekturou, stejně jako atmosférou kulturního srdce Evropy.

Ski Safari ve Ski Amadé

Ve Ski Amadé každý den objevíte nové lyžařské středisko. A to vše s jedním skipasem. Lyžování Rakousko, jak má být! Se špičkovým kvalifikovaným lyžařským instruktorem budete lyžovat na legendárních sjezdovkách v srdci rakouských Alp. Více zážitků, více sjezdovek, více sněhu a více zábavy než kde jinde – to vás čeká, když se rozhodnete pro Siegi Tours Ski Safari ve Ski Amadé, kam se každý rok vrací spousta lidí, kteří si chtějí užít rozmanitost a skvělou dovolenou.

Nassfeld Rakousko

Lyžařské středisko Nassfeld jedním z nejkrásnějších míst Rakouska. Ať už se jedná o lyžování nebo snowboarding, opalování nebo zábavu, rozmanité lyžařské středisko Sun Ski World nabízí pro každého něco. Čeká vás tu dokonalá kombinace sněhu, slunce a zimní radosti! 110 kilometrů sjezdovek všech stupňů obtížnosti nabízí nejlepší lyžování v Rakousku pro každého, od začátečníků až po pokročilé lyžaře.

Dachstein West

Všechno, co skuteční milovníci lyžování mohou očekávat od zimní dovolené v Rakousku – nebo lépe řečeno lyžařské dovolené v Rakousku – v lyžařské oblasti Dachstein West najdou. Majestátní hory Dachstein vás z dálky pozdraví a přivítají v tomto lyžařském středisku. Lyžařský areál se nachází podél Dachsteinu a nabízí fascinující výhled na tento a další působivé vysokohorské masivy. A kam se letos v zimě vydáte na lyže vy? Vsaďte na Rakousko lyžování.

Publikováno: 14. 12. 2020

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Adam