Domů » Lyžování Rakousko je skvělou volbou na zimní prázdniny
Cestování a dovolená

Lyžování Rakousko je skvělou volbou na zimní prázdniny

Pokud přemýšlíte, kde strávit zimní dovolenou, bezesporu využijte lyžování Rakousko. Je to destinace, kde můžete provozovat četné zimní sporty nebo relaxovat u krbu, nechat se ošetřit v lázních nebo se zúčastnit poznávacích výletů. Všechny tyto aktivity jsou doprovázeny nádherným alpským prostředím a historií nabitou architekturou, stejně jako atmosférou kulturního srdce Evropy.

Ski Safari ve Ski Amadé

Ve Ski Amadé každý den objevíte nové lyžařské středisko. A to vše s jedním skipasem. Lyžování Rakousko, jak má být! Se špičkovým kvalifikovaným lyžařským instruktorem budete lyžovat na legendárních sjezdovkách v srdci rakouských Alp. Více zážitků, více sjezdovek, více sněhu a více zábavy než kde jinde – to vás čeká, když se rozhodnete pro Siegi Tours Ski Safari ve Ski Amadé, kam se každý rok vrací spousta lidí, kteří si chtějí užít rozmanitost a skvělou dovolenou.

Nassfeld Rakousko

Lyžařské středisko Nassfeld jedním z nejkrásnějších míst Rakouska. Ať už se jedná o lyžování nebo snowboarding, opalování nebo zábavu, rozmanité lyžařské středisko Sun Ski World nabízí pro každého něco. Čeká vás tu dokonalá kombinace sněhu, slunce a zimní radosti! 110 kilometrů sjezdovek všech stupňů obtížnosti nabízí nejlepší lyžování v Rakousku pro každého, od začátečníků až po pokročilé lyžaře.

Dachstein West

Všechno, co skuteční milovníci lyžování mohou očekávat od zimní dovolené v Rakousku – nebo lépe řečeno lyžařské dovolené v Rakousku – v lyžařské oblasti Dachstein West najdou. Majestátní hory Dachstein vás z dálky pozdraví a přivítají v tomto lyžařském středisku. Lyžařský areál se nachází podél Dachsteinu a nabízí fascinující výhled na tento a další působivé vysokohorské masivy.

A kam se letos v zimě vydáte na lyže vy? Vsaďte na Rakousko lyžování.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!