Domů » Několik užitečných tipů pro jarní líčení
Kosmetika

Několik užitečných tipů pro jarní líčení

S příchodem každého dalšího ročního období měníme nejen šatník a vůně, ale stejně tak i způsob, jakým se líčíme. Letos jsme na jarní líčení tak trochu zapomněli a vzhledem k tomu, že se léto blíží mílovými kroky, máme poslední šanci vše napravit…

Pro zimu jsou typické divočejší barvy a silnější vrstva make-upu. S příchodem slunečních paprsků však hraje prim přirozená krása. Budete-li se držet následujících tipů, budete na ulici nepřehlédnutelná. V dobrém slova smyslu, samozřejmě.

Smyslná ledabylá rtěnka

Preferujete výraznější rtěnku? Chcete-li, aby byla vaše ústa skutečně smyslná a nikoliv laciná, nebojte se používat prsty. Poté, co do rtů postupně vklepete barvu, ji v okolí kontur záměrně rozmázněte. V kurzu je lesk ve fuchsiovém odstínu.

Přirozené obočí

Nikdo nechce vypadat jako Brežněv, ale pro zachování přirozeného a souměrného obličeje by měl tvar obočí korespondovat s tvarem klenby. Odstraňte proto pouze přebytečné chloupky nad nosem a zbytek vytvarujte za pomocí kartáčku či speciální řasenky.

Rozkvetlá jako příroda

Zrůžověte. Nechte svou tvář hrát barvami, stejně jako to na jaře dělá příroda. A je to právě vhodná kombinace tónů, díky které můžete opticky prodloužit širší obličej.

Trocha pudru neuškodí

Všeho moc škodí a u lesklé pleti to platí dvojnásob. Velký štětec a lehký transparentní pudr v přirozeném tonu zajistí, aby make-up nepůsobil kontraproduktivně. Čelo a bradu pak můžete opět rozblýskat rozjasňovačem.

Nepřehánějte to se třpytkami

Osmdesátky jsou stále v kurzu, ale přesto dominuje přirozená a zdravě vypadající lůže. Tělo proto rozblýskejte jen na několika místech, třeba na dekoltu a lícních kostech. Nechcete přece vypadat jako stroboskop, že ne…

Extra dlouhé uhrančivé řasy

Těch docílíte řasenkou s prodlužujícím efektem a umocníte správnou technikou. První nátěr veďte těsně od víčka a až uschne, přetřete řasy podruhé seshora.

Klíčem k dokonalému jarnímu looku je samozřejmě kvalitní dekorativní kosmetika. V tomto ohledu můžeme doporučit jednoho z největších internetových prodejců parfums.cz, kde ji seženete za nejnižší ceny.

Foto: sxc. hu

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!