Domů » 5 tipů na vánoční dárky pro partnera
Dárky

5 tipů na vánoční dárky pro partnera

Také se už nemůžete dočkat, až váš domov provoní líbezná vůně cukroví, ozdobíte stromeček a budete opět nasávat kouzelnou atmosféru Vánoc? Má-li však být poklidná, jak se k nejkrásnějším svátkům v roce sluší a patří, neměla byste nechávat na poslední chvíli nákup dárků. Což takhle využít volné odpoledne a „odbýt“ nakupování pěkně v předstihu? Čas utíká jako voda a přestože vám to tak momentálně nepřipadá, Vánoce nám zanedlouho zaklepou na dveře. A nevíte-li si rady s výběrem dárků pro partnera, vsaďte na naše zaručené tipy!

1. prsatý hrnek

Znáte muže, který se rád nepodívá na pěkně tvarovaná ženská prsa? A přestože vás to možná vytáčí doběla, dopřejte mu to. Dejte mu pod stromeček originální keramický hrnek v netradičním designovém provedení. Bude se moct kochat, kdykoliv si uvaří čaj nebo kafe. Prsaté vánoční dárky potěší každého muže.

hrnek-pro-pany-prsa

2. otvírák s počítadlem

Kolikáté je to pivo? Na podobnou otázku je váš milovaný alergický, ale vy to přece nemyslíte zle. Moc dobře víte, že nadměrná konzumace piva není zdravá. A proč ztrácet čas počítáním, když mu můžete věnovat otvírák s počítadlem. Ale aby toho nakonec nezneužil a nechlubil se s ním před kamarády v hospodě.

otvirak-s-pocitadlem

3. Newtonova houpačka

Legendární Newtonova houpačka nesmí chybět na pracovním stole žádného úspěšného muže. Pokud ji tam ten váš ještě nemá, napravte to. Houpačka funguje na principu kinetické energie a slouží jako ozdoba i prostředek pro relaxaci.

newtonova-houpacka

4. Kniha Bio kuchařka

Co na tom, že moc rád nečte a už vůbec neholduje zdravé stravě. Jakmile otevře Bio kuchařku, změní názor. V útrobách „knihy“ se totiž neskrývá nic jiného než vynikající slivovice.

kniha-bio-kucharka

5. Mystická černá koule

Tohle není obyčejná kulečníková koule, ale kouzelná pomůcka, která nerozhodnému chlapovi usnadní rozhodování. Stačí s ní zatřást a na displeji se objeví odpověď na jakoukoliv otázku. Váš muž si ji zamiluje. A vás taky.

mystic-8-ball-magicka-koule

Všechny dárky k Vánocům najdete v e-shopu www.darkyhry.cz. Prodejce je na trhu již od roku 2009 a nabízí opravdu pestrý sortiment originálních dárečků za super ceny. Zboží je skladem a doma ho budete mít do druhého dne.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!