Veselé Vánoce se Sale Fashion

Do Vánoc zbývá přesně šest týdnů a nám nezbývá, než rozbít prasátko a vydat se vstříc vánočnímu šílenství. Většina obchodních center už dávno avizuje slevové akce, díky kterým můžeme nakoupit dárky za relativně příznivé ceny. Problém však nastává tehdy, zatoužíme-li svým blízkým věnovat něco skutečně exkluzivního. Na podobné zboží se slevy zpravidla nevztahují a my tak musíme sáhnout pěkně hluboko do kapsy. Skvělým příkladem je oblečení z dílen světových návrhářů, které si drží přibližně stejné ceny po celý rok. A právě proto jsme pro ty z vás, kteří si na svém šatníku zakládají či někoho takového mezi svými blízkými, našli ideální místo pro vánoční nákup.

Potrpíte si na luxusní oblečení, které nenajdete v každém šatníku?

Zapomeňte na tlačenice v nákupních střediscích, vydáme se spolu prozkoumat virtuální regály sale-fashion.cz, internetového obchodu se značkovým oblečením. Sám název napovídá, že půjde o e-shop fungující na principu velmi nízkých cen – takových o kterých si můžete v běžných kamenných prodejnách jen zdát. Sale-fashion.cz však také není „obyčejný“ e-shop, ale outlet store. Oblečení pochází z kamenných prodejen Replay a Diesel, které se zabývají přímým dovozem. Nechybí mezi nimi ani značka Guess. Americké brandy jako Abercrombie a Fitch a Ed Hardy si prodejce dováží přímo ze Spojených států. Vzhledem k tomu, že jde většinou o oblečení, které museli původní prodejci vyřadit kvůli nástupu nových kolekcí, mohou být ceny takové, jaké jsou. Tedy jedním slovem neodolatelné.

Zaměřme se však na to, co vás skutečně zajímá – outlety. Ty lze filtrovat podle výrobce, nebo druhu zboží, případně si zobrazit pouze dámské/pánské/dětské oblečení. Sortiment čítá vše od spodního prádla až po bundy a kabátky, ať už si vyberete ležérní mikinu od Abercombie a Fitch nebo moderní oblečení Tommy Hilfiger, vždy se můžete spolehnout na rychlou expedici. Všechno oblečení je skladem a nakoupíte-li nad 3000 Kč, nemusíte hradit dopravu. Případě nespokojenosti zboží do 14 dnů vrátit. Slevy 50-80% z původní ceny zboží jsou zárukou nezapomenutelných vánočních svátků!

Publikováno: 09. 11. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: abercrombie | guess | replay | tommy hilfiger