Domů » Šicí stroje Brother
Móda

Šicí stroje Brother

Hledáte kvalitní šicí stroj a nevíte, podle čeho vybírat? Zkuste se podívat na japonské šicí stroje značky Brother. Vynikají jednoduchou obsluhou a tichým chodem. Díky tomu dvakrát po sobě vyhrály D-test – každá švadlenka se s nimi naučí šít během chviličky a jsou proto velmi oblíbené i u pořadatelů kurzů šití.

Záruka na šicí stroje Brother je 3 roky bez dalších podmínek a stroje jsou opravdu kvalitní a nekazí se. Ať už si vyberete základní mechanický šicí stroj nebo pokročilou elektroniku se spoustou ozdobných stehů a plně automatickým navlékačem nitě do jehly, vždy vám stroj bude maximálně pomáhat s šitím, usnadňovat vám základní šicí operace a bude vám zkrátka u šití dělat radost. Je to spousta báječných drobností jako třeba ořezový nožík na boku stroje, u elektronických strojů talířek na lepší navíjení cívek spodní nitě, ořezový nožík při nasazování spodní cívky do stroje, ergonomická tlačítka.

Šicí stroje Brother jsou robustní a vydrží vám dlouhé roky – je na nich vidět japonská kvalita a preciznost, která se snoubí s důrazem na intuitivní a jednoduchou obsluhu stroje. Šicí stroje i overlocky Brother patří mezi nejprodávanější na trhu a máme na ně spoustu báječných recenzí od švadlenek.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!