Rolety z módy nikdy nevyšly, jsou ve formě jako nikdy předtím!

Vzpomínáte si ještě na nevzhledné rolety, které byly kdysi jedním z mála dostupných stínících systémů? Ještě před několika lety ve většině z nás evokovaly vzpomínky na doby minulé a s nimi spojenou atmosféru socialismu. Éře tmavých rolet sice na nějakou dobu odzvonilo s příchodem žaluzií, ale za poměrně krátkou dobu přišel comeback. A nutno podotknout, že se vším všudy. Moderní látkové rolety mají s těmi původními pramálo společného a patří mezi stylové interiérové prvky, které dokáží zcela změnit charakter bydlení. Důvodem jejich masivního rozšíření ovšem není jen vysoká estetická hodnota, ale především funkčnost.

Od částečného zatemnění až po úplný black out

S příchodem jara je instalace stínících systémů ještě aktuálnější. Sluneční paprsky jsou příjemné a zdravé, ale jen do té míry, než nám začnou znepříjemňovat život. V interiérech, které se kvůli orientaci na nešťastně zvolenou světovou stranu přehřívají, dokáží hotové divy. Látkové rolety s UV filtrem zabrání nežádoucímu přehřívání a udrží v místnosti příjemné klima. V průběhu zimních měsíců naopak pomáhají udržet teplo uvnitř. Díky širokému spektru propustnosti látek můžeme zvolit materiál tak, aby přesně vyhovoval požadavkům na konkrétní prostory. Do méně prosvětleného interiéru jsou ideální látky s nižší propustností, ale nic nám nebrání sáhnout po látce s plně zatemňujícím efektem. Takzvaný black out efekt ocení každý, kdo vyžaduje absolutní tmu i během letního odpoledne.

Látkové rolety od zavedeného prodejce

Chcete-li svému bydlení dodat šmrnc v podobě vysoce kvalitních látkových rolet, které se pyšní dokonalými detaily, sáhněte po systému od jednoho z předních českých prodejců MK Rolety. Nabídka je pestrá a odborníci vám ochotně poradí při výběru. Moderní látkové rolety na míru Praha budou vašemu bydlení slušet!

Publikováno: 01. 09. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: látkové rolety | látkové rolety bematech | zatemnění roletami