Domů » Skleněné obklady dají vaší kuchyni punc exkluzivity
Bydlení

Skleněné obklady dají vaší kuchyni punc exkluzivity

Rekonstrukce kuchyně je věčné téma. Na druhou stranu se jen málokdy probírají horké novinky a trendy, které dokáží pozvednout úroveň interiéru mnohem výše. K těm nejexkluzivnějším bezesporu patří skleněné obklady a barevná skla na míru. Ať už máte v plánu náročnější přestavbu nebo jen drobnější úpravy, pozvěte si do kuchyně sklo a nebudete litovat!

Tvrzené sklo je naprosto bezpečné

Není přítomnost skla v kuchyni příliš riskantní? Otázka, která každé praktické ženě okamžitě proběhne hlavou při pomyšlení na prudší nárazy a jiné nehody. V tomto směru vás moderní tvrzené sklo překvapí. Je velmi odolné, a to nejen vůči mechanickému poškození. Vydrží prudké výkyvy teplot, snadno se udržuje a pokud se přeci jen rozbije, rozletí se na neostré kvadříkové střepy.

Tvrzené sklo se vyrábí kalením a s ohledem na tloušťku nachází využití při výrobě obkladů, pracovních desek, dveří i schodišť a dalších interiérových prvků. Všechny přitom mají něco společného – elegantní vzhled, který evokuje dojem luxusu a exkluzivity. Skleněné obklady do kuchyně v moderním stylu patří a rozumí si i s ostatními materiály, se kterými dokáží vytvořit harmonický celek.

Vizuálně přitažlivé řešení pro každou moderní domácnost

Vraťme se však do vaší kuchyně. Barevná skla na míru sluší větším i menším místnostem, které dokáží opticky zvětšit a prosvětlit. Stačí si vybrat vhodnou barevnou kombinaci a sladit ji se zbytkem interiéru. Do skleněných obkladů se zamilujete na první pohled a budete pro ně hledat další místa v domácnosti. Ostatně proč ne, sklo se hodí také do koupelny, obývacího pokoje, pracovny a dalších místností.

Pokud vás možnosti tvrzeného skla a jeho využití v interiéru zaujalo, obraťte se na profesionály z firmy HM Sklo. Zabývají se výrobou a montáží skleněných obkladů, pracovních desek, dveří a dalších prvků na míru dle přání zákazníka. Inspirovat se můžete ve fotogalerii na www.hm-sklo.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!