Rekonstruujete bydlení a jste na to sama?

Pustila jste se do renovace bydlení, ale nemáte po ruce šikovného partnera? Nevadí, obejdete se i bez něj. Stačí, když se obrátíte na zkušené řemeslníky z řemeslného cechu Ekomplex. Působí po celé České republice a svou práci odvádí s důrazem na vysokou kvalitu a přijatelnou cenu. A kdo by se vám mohl hodit? Zaměřili jsme se na služby pro Liberecký kraj a prozradíme vám podrobnosti!

Podlaha je duší interiéru

O podlaze se právem tvrdí, že má na celkovou atmosféru v domácnosti zdaleka největší vliv. Proto volbu podlahové krytiny nepodceňujte a nebudete-li si vědět rady, nechte si poradit. Pomohou vám podlaháři Liberec, kteří provádí veškeré podlahářské práce v Liberci a okolí. Nabízí kvalitní podlahové materiály od osvědčených výrobců a postarají se i o realizaci. V rozsáhlém portfoliu služeb nechybí ani renovace podlah a instalace podlahového vytápění. Díky libereckým podlahářům získáte podlahu, po které se budete procházet s úsměvem na rtech. pokoj

Dejte svému domovu barvu

Podlahu máte za sebou, ale vaší domácnosti k dokonalosti stále něco chybí... Interiéru nic neprospěje tak jako čerstvá výmalba. Pravděpodobně byste to zvládala i svépomocí, ale proč neušetřit spoustu času a nervů a nepřenechat dřinu profesionálům? Malíři pokojů Liberec zvládnou i náročné techniky v podobě benátského či marockého štuku, antické zeminy nebo realizace obrázkových a grafických motivů. Proč nechtít něco víc než nudnou výmalbu, kterou má doma každý? Buďte náročná!

Kapající kohoutek nebo prasklé potrubí?

Na závěr jsme si nechali instalatérské práce, které spočívají v širokém spektru služeb. Instalatéři Liberec zajišťují veškeré činnosti v oborech voda, plyn a vytápění. Ať už se vaše problémy týkají kapajícího kohoutku, ucpané kanalizace nebo revize plynového zařízení, nebudete litovat. Stejně jako v případě ostatních služeb počítejte se svědomitě odvedenou prací a bezkonkurenčním poměrem ceny a kvality.

Publikováno: 22. 10. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam