Pronájem fotokoutku na svatbu? Cena vás nepoloží

Romantické místo konání, pečlivě sestavený seznam hostů z řad rodiny i přátel, chutný dort o několika patrech i profesionální DJs na svatbu představují esenciální náležitosti každého svatebního dne. Pokud se svojí drahou polovičkou váš společný den „D“ teprve plánujete, možná byste jeho program rádi zpestřili ne úplně obvyklou zábavou. Jedním ze způsobů, jak příjemně okořenit svatební den, představuje pronájem fotokoutku.

Originální vzpomínka i super zábava pro svatebčany

Drtivá většina párů si na svatbu najme svatebního fotografa, který snoubence, respektive novomanžele doprovází od ranních příprav u kadeřnice a oblékání, během slavnostního ceremoniálu, svatebního oběda i následné párty. Fotokoutek vedle toho představuje možnost, jak tyto snímky z celého dne ve svatebním fotoalbu proložit zábavnými fotkami u plátna a s rozmanitými rekvizitami. Vedle toho, že obrázky z fotokoutku představují originální vzpomínku, zaručeně se během svatby stanou super zábavou pro svatebčany všech věkových kategorií; od malých dětí až po prarodiče. No uznejte sami, kdo by se nechtěl zvěčnit s novomanželi v poněkud nekonvenční podobě s falešným knírkem nebo v extravagantním klobouku, jako je tomu zvykem např. na plesech, hudebních festivalech, koncertech či firemních večírcích? Hosté se díky fotokoutku perfektně zabaví například v momentě, kdy se budete chtít na chvíli „vypařit“ od všech hostů a nechat si nafotit první novomanželské snímky v rozkvetlém sadu, okrasné aleji nebo prostorách zámku. Absolutně nový rozměr dostává fotokoutek pochopitelně v pokročilejších večerních hodinách, kdy hraje roli často alkohol a skvělá nálada. Vtipné a bláznivé fotografie vám i po letech nechají při listování album věrně vzpomenout na super atmosféru onoho dne i noci.

Tisk na místě = originální dárek ještě v den svatby

Svatebčané si navíc hned ten den mohou odnést jedinečný dárek v podobě na místě vytištěného snímku z fotokoutku. Umíte si představit tu radost babiček, když si ještě tentýž den, sotva pár hodin po vašem „ANO“ budou moci vystavit fotku s vámi a vaší polovičkou? Vzhledem k tomu, že zpracování mnoha stovek fotografií z celého dne i sebelepším fotografům trvá vzhledem k náročnému programu i několik týdnů, máte tak v ruce alespoň nějakou, okamžitou vzpomínku.

Tematická pozadí a vtipné rekvizity

Při pronájmu fotokoutku na svatbu si můžete vybrat z širokého spektra rozmanitých pozadí. Možné je i nechat na pozadí fotokoutku zelenou „klíčovací“ tapetu, díky které si následně u počítače v rámci postprodukce vyberete to pravé. Dáte přednost romantické scenerii pražského města, výhledu na nebesa nebo třeba západu slunce? Fotokoutky jsou neoddělitelně spjaté s rekvizitami. Zejména klobouky, cylindry, čepicemi, parukami, knírky, brýlemi, věnci, škraboškami, boa, plyšáky, ještěrkami a v neposlední řadě křídovými cedulkami, kam si můžete napsat cokoliv, co uznáte za vhodné.

Za kolik? Cena vás nepoloží

Finanční stránka hraje při přípravách svatby jednu z klíčových rolí. Jakkoliv se snažíte šetřit, desetitisícovým či stotisícovým nákladům na zajištění místa konání, cateringu, svatebního DJ a moderátora, ohňostroje atp. se zkrátka nevyhnete. Příznivou zprávou v této souvislosti je fakt, že fotokoutek nepředstavuje finančně náročnou položku. Výsledná cenovka se vždy odvíjí zejména od délky pronájmu a počtu vytisknutých fotografií.

Výhodné slevové balíčky

Vybrané svatební agentury navíc umožňují využít kombinované balíčky, v rámci kterých lze oproti základním – již tak příznivým cenám – ušetřit až 50 %. Tyto balíčky vedle fotokoutku zahrnují hlavně:
  • profesionálního DJ a moderátora,
  • videotéku,
  • svatební dort,
  • karaoke show,
  • koordinátora,
  • kouzelníka,
  • ohňostroj.

Publikováno: 14. 06. 2019

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam