Toužíte po životní změně? Začněte pracovat v realitách!

Spousta lidí nechce o změně profese ani slyšet, a to ani navzdory skutečnosti, že se jim ve stávající práci vůbec nelíbí. Je to i váš případ? Tak byste si měla uvědomit, kolik času v zaměstnání trávíte. Opravdu vám stojí za to prožít značnou část života v prostředí, které se vám vůbec nelíbí, bez jakékoliv perspektivy, a navíc s podprůměrným platem? Žijete právě teď, a proto byste měla učinit rázný krok kupředu. Co byste řekla na práci realitního makléře? Možná jste tou správnou adeptkou právě vy. Přečtěte si, co tento job obnáší a kolik si můžete vydělat. Budete příjemně překvapena...

Práce realitního makléře procházka růžovým sadem?

V prvé řadě byste měla upustit od představy, že má realitní makléř práci jednoduchou. To určitě ne, neboť mu leží na bedrech množství úkolů a musí být svým klientům neustále k dispozici. Na druhou stranu má práce v realitách specifické výhody. Do určité míry se stanete paní svého času a v případě dobře zvládnutého time managementu zjistíte, že máte více volna, než byste měla v klasickém zaměstnání. Práce v realitách obnáší kontakt s klienty v terénu, ale také kancelářskou činnost, která úzce souvisí s přípravou smluv, právním poradenstvím apod. Můžete se však rozhodnout, zda se pro vás práce makléřky stane “bokovkou” k současnému zaměstnání, anebo se do toho pustíte po hlavě a stanete se realiťačkou na plný úvazek. Tomu pak bude odpovídat výše platu.

Kdo se může stát realitním makléřem?

Ptáte se, jak se stát realitním makléřem? Nemusíte mít žádnou speciální školu ani kvalifikaci. Musíte však disponovat určitými vlastnostmi, mezi které patří komunikativnost, schopnost vzdělávat se, flexibilita a ochota pomáhat klientům. A pak už jen kontaktovat některou z renomovaných realitních kanceláři a přidat se k týmu profesionálů Plat realitního makléře je přímo úměrný pracovnímu nasazení. Obvykle se jedná o 50 % provize a po zaběhnutí kolem 80 %. Alespoň tak si vydělají realitní makléři RE/MAX Anděl. Podrobnosti o práci snů najdete na remaxandel.cz.