Vypořádejte se s ostrým sluníčkem s grácií

Většina z nás sice na hřejivé sluneční paprsky nedá dopustit, ale čeho je moc, toho je příliš. Sluníčko dokáže být velmi dotěrné a často nám usilovně praží do oken. S daným problémem se přitom lze vypořádat poměrně snadno – stačí si pořídit žaluzie nebo rolety. Díky stínící technice navíc získáte mnohem více než jen ochranu před slunečními paprsky – zajistíte si soukromí před zvědavými pohledy sousedů a náhodných kolemjdoucích a v neposlední řadě získáte stylový designový prvek. A my vám prozradíme, na koho se v souvislosti se stínící technikou obrátit! Zaměřili jsme se na aktuální nabídku jednoho z top  českých prodejců MK Rolety, který má v portfoliu vnitřní i venkovní stínící techniku. K nejžádanějším systémům bezesporu patří žaluzie a rolety, ale na terase vám přijde vhod i elegantní markýza. Ale vše pěkně popořádku...

Rolety už nejsou, co bývaly... Jsou mnohem lepší!

Žaluzie představovat nemusíme, ale co možná vám uniklo, že se v posledních letech dostávají do popředí zájmu rolety, a to především venkovní varianta. Interiérové rolety v žádném případě nepřipomínají nevzhledné stínící prvky, které si možná pamatujete z dob svého dětství. Naopak jsou velmi nápadité a vypadají reprezentativně. Ještě zajímavější jsou ale venkovní rolety, které nejenže chrání před sluníčkem, ale také zabraňují úniku tepla a fungují jako tepelná izolace. A aby toho nebylo málo, chrání okenice před rozmary počasí jako je nárazový déšť, silný vítr či kroupy. Montáž je snadná a vstupní náklady se za čas vrátí na úspoře za ušetřenou energii.

S markýzou získáte další obytný prostor

Zmíněné markýzy slouží k efektivnímu zastínění venkovních ploch. Přijdou vhod na terasách, balkonech i nad okny nebo při zastínění zimní zahrady. Z estetického hlediska působí opravu dobře a další výhodou je rozšíření stávajícího obytného prostoru. MK Rolety prodává markýzy vyráběné ze špičkových komponentů, které garantují dlouholetý bezproblémový chod. Další informace o stínící technice najdete na www.mk-rolety.cz. Jeden z předních českých prodejců zajišťuje kompletní servis včetně zaměření montáže.

Publikováno: 09. 01. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: venkovní rolety | zastínění interiéru