Domů » Vypořádejte se s ostrým sluníčkem s grácií
Bydlení

Vypořádejte se s ostrým sluníčkem s grácií

Většina z nás sice na hřejivé sluneční paprsky nedá dopustit, ale čeho je moc, toho je příliš. Sluníčko dokáže být velmi dotěrné a často nám usilovně praží do oken. S daným problémem se přitom lze vypořádat poměrně snadno – stačí si pořídit žaluzie nebo rolety. Díky stínící technice navíc získáte mnohem více než jen ochranu před slunečními paprsky – zajistíte si soukromí před zvědavými pohledy sousedů a náhodných kolemjdoucích a v neposlední řadě získáte stylový designový prvek. A my vám prozradíme, na koho se v souvislosti se stínící technikou obrátit!

Zaměřili jsme se na aktuální nabídku jednoho z top  českých prodejců MK Rolety, který má v portfoliu vnitřní i venkovní stínící techniku. K nejžádanějším systémům bezesporu patří žaluzie a rolety, ale na terase vám přijde vhod i elegantní markýza. Ale vše pěkně popořádku…

Rolety už nejsou, co bývaly… Jsou mnohem lepší!

Žaluzie představovat nemusíme, ale co možná vám uniklo, že se v posledních letech dostávají do popředí zájmu rolety, a to především venkovní varianta. Interiérové rolety v žádném případě nepřipomínají nevzhledné stínící prvky, které si možná pamatujete z dob svého dětství. Naopak jsou velmi nápadité a vypadají reprezentativně.

Ještě zajímavější jsou ale venkovní rolety, které nejenže chrání před sluníčkem, ale také zabraňují úniku tepla a fungují jako tepelná izolace. A aby toho nebylo málo, chrání okenice před rozmary počasí jako je nárazový déšť, silný vítr či kroupy. Montáž je snadná a vstupní náklady se za čas vrátí na úspoře za ušetřenou energii.

S markýzou získáte další obytný prostor

Zmíněné markýzy slouží k efektivnímu zastínění venkovních ploch. Přijdou vhod na terasách, balkonech i nad okny nebo při zastínění zimní zahrady. Z estetického hlediska působí opravu dobře a další výhodou je rozšíření stávajícího obytného prostoru. MK Rolety prodává markýzy vyráběné ze špičkových komponentů, které garantují dlouholetý bezproblémový chod.

Další informace o stínící technice najdete na www.mk-rolety.cz. Jeden z předních českých prodejců zajišťuje kompletní servis včetně zaměření montáže.

1 komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Venkovní rolety jsou skvělou záležitostí, vypadá to hezky, sníží se hlučnost zvenku a dokonce to i tepelně izoluje což jsme pocítili na výúčtování. Což do provedení, my jsme zvolili Lomax a můžu jenom doporučit i jako firmu i jako lidi. Za mně teda venkovní rolety ano

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!