Svačinové krabičky jsou žádané reklamní předměty

Překvapte své zákazníky originálními reklamními předměty. Sáhněte po užitečných plastech. Těmi jsou třeba svačinové krabičky nebo vratné kelímky.

I krabičky na svačinu mohou být vítaným reklamním předmětem

Firmy dnes hledají novinky mezi reklamními předměty, které jsou praktické a nabídnou klientům něco nové a zajímavé. Pojďte zkusit pomůcky pro skladování či požívání potravin. Velkým hitem jsou svačinové krabičky s reklamními potisky. Krabičky na svačinu jsou dnes standardní výbavou každého školáka. Klienti, kteří jsou rodiči, je proto ocení dvojnásob. Ale pravdou je, že i řada lidí si dnes nosí do práce hotové svačiny případně kompletní obědy. Takže jde o jeden z velice oceňovaných dárků pro klienty. TIP: Kvalitní modely krabiček na svačiny, ale i na uložení jiných předmětů, vám nabídnou v elasto. Firma je stálicí na trhu 3D reklamy a je rovněž členem mezinárodní organizace velkoobchodů a výrobců reklamních a dárkových předmětů PSI. Je dceřinou firmou německé společnosti elasto GmbH & Co. KG. Ta je jedním z největších evropských výrobců 3D reklamy vůbec.

Oblíbenost kvalitních plastů u firem roste

Nebojte se jako reklamní předmět věnovat plast. Právě naopak. Oblíbenost plastů mezi reklamními předměty roste. ELASTO FORM Bohemia nabízí i další kvalitní plastové výrobky. V poslední době, kdy se rozjel silný boj proti jednorázovým plastům, jsou velice žádané například vratné kelímky. Ve firmě vám nabídnou obrovské množství kvalitních pevných modelů z potravinářského plastu. Průhledné i barevné kelímky se hodí jak pro teplé, tak pro studené nápoje. Pořídit se dají i s příslušenstvím, jako jsou víka a brčka. Elasto potiskuje kelímky pro restaurační zařízení, firmy, pořadatele různých akcí a festivalů či pro každého, kdo se rozhodne nechat si opakovaně použitelné kelímky vyrobit jako firemní reklamní předmět.

Publikováno: 01. 09. 2022

Kategorie: Jídlo a pití

Autor: Adam