Proč muži milují svádění spodním prádlem

Otázka svádění patří mezi ožehavá témata, jak mezi ženami, tak mezi muži. Každá z těchto skupin může najít rozdílnosti v tom, jak vnímají svůj protějšek nebo co je vzrušuje. Obě skupiny se však shodují, že svádění spodním prádlem patří mezi časté a žádané aktivity, které vedou až k milostným hrátkám.

Jak vnímáme spodní prádlo

Když se řekne dámské nebo pánské spodní prádlo většina lidí toto téma vnímá jako velmi osobní a intimní. Spodní prádlo je něco, co jen tak někdo nevidí. Není slušné ptát se, jaké prádlo má zrovna člověk na sobě a mnozí se spodní prádlo stydí i kupovat. V takovém případě je vhodné kupovat si prádlo navzájem s partnerem jako dárek a využít například internetové obchody, které vám mnohé usnadní.

Umí vytvořit atmosféru

Při otázce svádění je spodní prádlo něco, co vám může pomoct navodit tu správnou atmosféru. Jak se říká, že šaty dělají člověka, tak u spodního prádla to platí stejně tak. Pokud si muž obleče bavlněné pánské trenýrky, které jsou pohodlné, padnou mu a navíc se k němu hodí i jejich barva, věřte, že to bude každá žena vnímat jinak, než když bude mít muž na sobě zaprané a nepadnoucí slipy. Nejdůležitějším krokem pro výběr spodního prádla je tak pohodlí, přirozený vzhled a hlavně poukázání na přednosti vašeho těla.

Široký výběr spodního prádla

Velkou výhodou je, že v současnosti je na trhu obrovské množství různých druhů spodního prádla. Od dámských bavlněných kalhotek, které sluší téměř každé ženě až po různé komplety a sady prádla. Ze širokého výběru střihů, barev a materiálů si tak může vybrat opravdu každý.

Rafinovanost, svůdnost i určité tajemno

Aby bylo spodní prádlo přitažlivé a mohlo sloužit ke svádění protějšku, nemusí se jednat ani o krajkové spodní prádlo nebo prádlo s podvazky. Myslete na to, že každý muž sice miluje nahotu, ale ocení určitou rafinovanost. Pomalým odkládáním svršků a setrváním jen ve spodním prádle tak ve svém protějšku můžete podnítit erotické představy a fantazie, které vás oba mohou dovést až k zasloužené rozkoši. Zkuste se příště svlékat opravdu pomalu a svůdně.

Radost ze svádění a svlékání

Někteří muži pak dodávají, že není nic lepšího než si ženu rozbalit jako dáreček. Nebojte se tak obléct do spodního prádla, ve kterém se cítíte žensky a zvyšuje vám sebevědomí. Určitě si také všimnete toho, že dámské kalhotky na ženách, stejně tak jako bavlněné pánské trenýrky na mužích mnohdy vypadají opravdu lépe než nahota. Mnohdy totiž spodním prádlem dokážete zakrýt nedostatky na těle, zakryjete povolené bříško nebo opticky zmenšíte nohy nebo zadek. Vybírejte vždy takové prádlo, které vám padne a budete se v něm cítit přitažlivě.

Publikováno: 18. 10. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Adam