Domů » Rozšiřujte si obzory a získejte kvalifikaci v rámci celoživotního vzdělávání
Ženy a podnikání

Rozšiřujte si obzory a získejte kvalifikaci v rámci celoživotního vzdělávání

Je to už nějaký ten pátek, co jste úspěšně promovala či složila maturitní zkoušku? Ať už jste v životě dosáhla jakéhokoliv vzdělání, ve vzdělávacím procesu můžet vždy pokračovat a to dokonce i v případě, že máte svá studentská léta dávno za sebou. Celoživotní studium je vhodné nejen pro osoby, které prahnou po dalších vědomostech a chybí jim kontakt se studijnám prostředím, ale především pro všechny lidi, kteří si potřebují rozšířit znalosti v rámci profesního sebevzdělávání. Začněte chodit na celoživotní studium a získejte za své nově nabyté znalosti certifikát.

Pokud to s dalším studiem myslíte vážně, mohlo by se vám zamlouvat celoživotní studium na BIVŠ. Celoživotní vzdělávání na BIVŠ probíhá formou kombinovaného studia a zahrnuje obory, jako jsou bankovnictví, pojišťovnictví, veřejná správa a EU, právní administrativa v podnikatelské sféře, oceňování nemovitého majetku ve dvou variatách a ekonomiku a management zdravotních a sociálních služeb.

Jak sami vidíte, nabídka oborů je velmi pestrá a jistě v ní najdete to, co vás bude naplňovat a bavit. Centrála BIVŠ je v Praze, ale pobočky najdete po celé České republice, takže nebudete muset daleko dojíždět. Místa konání kurzů jsou v Břeclavi, Jablonci nad Nisou, Karových Varech, Písku a Teplicích. Lektoři BIVŠ nabízí kvalitní konzultace, které jsou vhodné především pro podnikatele, manažery a osoby pracující v oblasti řízení lidských zdrojů. Rozšiřte si obzory, seznamte se s novými lidmi a získejte certifikát, který se vám bude hodit. Celoživotní studium na BIVŠ je správné rozhodnutí.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!