Proč byste si měla pořídit zdravotní obuv? Protože vám změní život!

K tomu nejlepšímu, co v současné nabídce zdravotnické obuvi najdete, patří španělská značka Primavera. Boty jsou jedinečné pružinovým systémem, který tlumí nárazy a výrazně snižuje zatížení kloubů a svalů. Není možné je sešlapat, takže nedochází k nesprávnému držení těla. Svaly a klouby přestávají bolet, zlepšuje se krevní oběh a celková vitalita. K dalším výhodám patř neokoukaný vzhled, nastavitelné pásky pro perfektní přizpůsobení každé noze a kvalitní přírodní materiály.

Zdravotní obuv Luver

Zdravotní obuv Primavera Luver se vyrábí ve městě Elche, a to pod hlavičkou firmy J Rubio. Poptávka je velká, ale výrobce si zachoval tradiční starosvětskou řemeslnou zručnost. Výjimečná kvalita, špičkové materiály a příběhy lidí, kteří své obuvnické dovednosti dědí po generace.

Primavery poznáte na první pohled, protože jejich tvar je nezaměnitelný. V minulosti se pro ně museli zájemci vydat i do zahraničí (např. do pohraničních částí Německa a Rakouska), ale dnes jsou k mání také v České republice. Staří vyťukat pp-servis.eu a vybrat si z široké nabídky zdravotní obuvi. A nechybí v ní ani další španělská značka Suecos či zdravotní obuv dámská - Abeba.

Publikováno: 20. 09. 2016

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: zdravotní boty | zdravotní obuv primavera