Jak zvládnout první rande na jedničku s hvězdičkou?

První schůzku nepodceňujte, protože pokud dopadne na výbornou, bude následovat další. A kdo ví, třeba jde o člověka, se kterým strávíte zbytek života. Pokud jste však na rande dlouho nebyla, jste trémistka a bojíte se, že uděláte zbytečnou chybu, držte se následujících doporučení. Připravili jsme pro vás praktický manuál se základními tipy.

Oblečte se tak, abyste byla sama sebou

Nemá smysl se přetvařovat. V souvislosti s oblečením tedy převlékat za někoho, kým nejste. Vezměte si na sebe to, v čem se cítíte nejlépe. Pokud jsou vaším nejoblíbenějším doplňkem kabelky Michael Kors, vezměte si ji sebou. Třeba vám přinese štěstí.

Místo, kde se cítíte uvolněně

První rande by mělo proběhnout tam, kde to máte ráda. V oblíbené kavárně, na louce za městem... Je to na vás – důležité je, aby vás prostředí uklidnilo a nikoliv rozptylovalo.

Domluvte se na místě, které dobře znáte a cítíte se na něm příjemně. Třeba ve "vaší" kavárně?

Naslouchejte názorům

Než vyrazíte, připravte si pár neutrálních otázek, které dotyčné osobě položíte. Ideálně takových, z nichž budou jasné životní postoje a názory. Poměrně snadno poznáte, zda se k vám potenciální partner(ka) hodí. Vyvarujte se však debatě o bývalých vztazích – probírat na první schůzce ex-partnery není dobrý nápad.

Na schůzku dorazte uvolněná

Udělejte si v dostatečném předstihu čas pro sebe a zarelaxujte si. Třeba doma ve vaně, na masáži, nebo úplně jiným způsobem. Podstatné je, abyste se uvolnila a na první rande dorazila bez zbytečného stresu. Na schůzce budete pozitivní, přirozená a usměvavá.

Zpoždění nedělá dobrý dojem

Stát se může cokoliv, ale pokud na první rande dorazíte příliš pozdě, můžete vyvolat dojem, že jste o schůzku příliš nestála. Zorganizujte si proto časový harmonogram tak, abyste neměla zpoždění. A když už jsme nakousli čas, je velmi neslušné během schůzky kontrolovat, kolik je hodin – byť by pravým důvodem byly elegantní hodinky Festina, kterými chcete udělat dojem. Přejeme vám hodně štěstí. Ať vám první schůzka dopadne na jedničku s hvězdičkou. A pokud ne, nezoufejte - najde se někdo lepší.

Publikováno: 25. 03. 2019

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam

Tagy: jak zvládnout první rande