Stylově a in i v obyčejném tričku

Není umění dělat parádu v nažehlené košili s kravatou a nebo v blůzce z pravého hedvábí. Ale i zdánlivě obyčejný kousek oblečení vás dokáže povozit na vlně obdivu a pocitu z dobře odvedené práce u zrcadla. No jen vzpomeňte, kolik času a přemýšlení vyžaduje náš otevřený šatník, než ho zavřeme a odcházíme. Již přes dvacet let se o náš dokonalý look stará úspěšně zavedená společnost Xfer s.r.o. svou výrobou reklamního textilu a distribucí firemních a sportovních oděvů i oblečení pro volný čas. Portfolio Xferu disponuje krom své vlastní značky i kvalitou jména Roly a CoFEE a že je z čeho vybírat, o tom není pochyb.

Být originální je šik

Tričko je základem každého šatníku. Pokud máte slabost pro jednoduché kousky, které se dají snadno kombinovat a sladit, v tomto e-shopu najdete možná víc než čekáte. Navíc když budou příjemné na dotek a maximálně pohodlné, nevěřte tomu, že zůstanete u jednoho nákupu! Výběr je zde opravdu široký. Kromě základních odstínů najdete v nabídce i své oblíbené pestré barvy a co se týče materiálů, tak všechna trička – jako i tílka pro pány – jsou vyrobena z odolné a vysokogramážní bavlny. Má to své nepřehlédnutelné výhody v odolnosti a výdrži oblečení, což je velkou výsadou jeho snadné údržby. Elegance rozhodně v pozadí nezůstává. Stačí si vybrat svou oblíbenou značku, střih, délku rukávu a nebo z kategorie tílek pro dámy a pak zbývá už jen doladit velikost, jejíž rozsah se pohybuje od XXS až po XXXL. Navíc je-li naší prioritou originalita, co svůj nový modní kousek ozdobit osobně navrženou výšivkou?

Nenásilná propagace se dnes nosí

Žádný nápad není problém. Pokud chcete světu lehce připomenout, v čem tkví tajemství vašeho úspěchu, objednejte si kvalitní firemní trička a mikiny – pro sebe i pro zaměstnance, Ať všichni vědí, že v jednotě je síla a že jste bezva tým, který má vkus a styl a rozhodně ví, kde se obléknout nejlépe!

Publikováno: 24. 10. 2016

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: dámská tílka | tílka pro dámy