Patříte mezi milovnice parkurového skákání? Soutěžte o 2 vstupenky na Prague PlayOffs 2018

Parkurové skákání patří mezi nejoblíbenější jezdecké sporty, přičemž úkolem jezdce na koni je projet trasu, na níž jsou připravené různé překážky, v co nejkratším čase či s co nejmenším počtem chyb. Poprvé se parkurové skákání zařadilo do olympijských her v roce 1900, kdy se odehrávaly ve francouzské Paříži, až se nakonec dopracovalo na nejpopulárnější jezdecký sport. Jestliže se o parkur jako takový zajímáte, zřejmě vám neunikla ani informace o tom, že Praha bude v prosinci hostit největší akci v parkurovém skákání Global Champions Prague PlayOffs 2018. Do českého hlavního města tak míří premiéra prestižní soutěže, na které se předvedou vskutku elitní jezdci se svými věhlasnými koňmi. Celá událost, za jejíž organizací stojí společnost Czech Equestrian Team, se odehraje v O2 areně, a to od 13. do 16. prosince.

Jezdecká akce světového formátu

V rámci soutěže se na prize money rozdělí na 11,5 milionu eur, což pouze potvrzuje skutečnost, že se akce zúčastní nejlepší jezdci na světě, mezi nimiž se najdou i zástupci České republiky. Během čtyř závodních dnů ukáže své umění šestnáct vybraných týmů z celého světa, a tak se máte skutečně na co těšit. Vítěz obdrží doposud nejvyšší výhru v historii, a to 3 miliony eur. Vyhlášení vítěze je plánováno na neděli 16. prosince. Českou republiku reprezentuje tým Prague Lions, jehož členem není nikdo jiný než proslulý Aleš Opatrný. Jako posilu má kolegyni Annu Kellnerovou. Ostatní členové týmu pochází z jiných částí Evropy. Prague Lions tedy dále tvoří Nizozemec Gerco Schröder, Belgičan Niels Bruynseels a Němec Holger Wulschner.

Kolik stojí vstupenky na Prague PlayOffs 2018?

Šťastlivci, již si stihli koupit vstupenky před několika měsíci, ještě mohli získat jednodenní lístky od 490 korun. Ovšem všechny levné vstupenky jsou už dávno vyprodané, a proto nezbývá než sáhnout po dražších variantách. Pokud si však nemůžete dovolit dát několik tisíc korun za lístky na Prague PlayOffs 2018, ale toužíte se jedinečné akce světového formátu zúčastnit, zapojte se do soutěže.

Soutěž o 2 vstupenky

Internetový obchod Prague Equestrians Store, který prodává jezdecké potřeby pro koně a jezdce, se rozhodl uspořádat soutěž o 2 vstupenky na Prague PlayOffs 2018. Stačí odpovědět na osm jednoduchých otázek. Bát se rozhodně nemusíte, protože otázky jsou směřované na vás, tudíž vás nečeká žádné zdlouhavé vyhledávání odpovědí na internetu. Pořadatel soutěže se ptá například na to, jak je pro vás důležité, v čem jezdíte na koni, či jaký je váš hlavní důvod pro výběr obchodu s jezdeckými potřebami. Po vyplnění dotazníku ještě napíšete své kontaktní údaje, aby vás měl pořadatel soutěže jak kontaktovat, pokud vyhrajete.

Jaká jsou pravidla soutěže?

Závěrem je nezbytné zmínit, jaká jsou pravidla soutěže. Účastníkem se může stát každá fyzická osoba starší 18 let, která však nesmí být zaměstnancem pořadatele anebo osobou spolupracující na soutěži. Pozor, společnost si ohlídá také falšování identity pro zvýšení šance na výhru, tudíž podvádět se rozhodně nevyplácí, protože v takovém případě byste byli úplně diskvalifikovaní. Soutěž sice už odstartovala, ale nebojte se, protože trvá až do konce září. V pravidlech je tedy psané, že soutěž na webu pořadatele probíhá od 1. srpna do 30. září. Vítěz však bude vyhlášen až 8. října. Ještě si tedy musíte několik týdnů počkat na to, zda získáte dva lístky v celkové hodnotě 7 380 korun či nikoliv. Vítěz si užije galashow světového parkuru Prague PlayOffs 2018 ve vší parádě. Zkuste své štěstí i vy, třeba vyhrajete, i když to nečekáte.

Publikováno: 09. 08. 2018

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam