Domů » Neomezené tarify jsou omezené, ale vy budete moct volat opravdu zdarma
Finance

Neomezené tarify jsou omezené, ale vy budete moct volat opravdu zdarma

Pamatujete si ještě na dobu, kdy jsme se obešli bez mobilních telefonů a vystačili si s pevnými linkami a telefonními budkami? Není to tak dávno, kdy byl mobil luxusním artiklem, který si mohli dovolit jen ti nejzámožnější a ostatní si ťukali na čelo a pochybovali o jeho smyslu. Dnes mají mobily i malé děti a využíváme je nejen k volání a psaní zpráv, ale i k poslechu hudby, surfování na internetu a dalším činnostem, ke kterým bychom jinak potřebovali samostatné zařízení. Shrnuto a podtrženo, bez mobilu nedáme ani ránu.

Ještě nedávno nás limitovaly poměrně vysoké ceny hovorů a museli jsme se hlídat, abychom neprotelefonovali majlant. Pak přišly neomezené tarify a obavy jsou ty tam. Voláme a smskujeme ostošest a vůbec nic nás nenutí hlídat volné minuty.

I neomezené volání ovšem něco stojí a to především neomezené tarify, v rámci kterých můžeme volat neomezeně do všech sítí. Ne každý si je může dovolit a pro ty skutečně výhodné se je třeba upsat na několik let mobilnímu operátorovi. A to byl jeden z důvodů, proč vznikl klub Neomezeně, jehož členové budou moct zakrátko volat zcela zdarma a to bez jakéhokoliv omezení.

Zní vám to jako pohádka? Neomezeným tarifem to navíc nekončí. Členství v klubu vás bude zajímat i v případě, že si již delší dobu pohráváte s myšlenkou výdělku přes internet. Konkrétní informace zatím bohužel nejsou dostupné, ale zaregistrujete-li se na oficiálním webu Neomezeně.cz, budete je mít z první ruky. Atraktivní je ovšem nejen neomezené volání, ale i připravované afiliate programy, prostřednictvím budete moct neomezeně vydělávat pěkně v pohodlí domova.

Nenechte si příležitost proklouznout mezi prsty a sledujte oficiální web Neomezeně a Facebookévý profil. Brzy se dočkáte volání zdarma, které předčí vaše očekávání.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!