Finance

Neomezené tarify jsou omezené, ale vy budete moct volat opravdu zdarma

Pamatujete si ještě na dobu, kdy jsme se obešli bez mobilních telefonů a vystačili si s pevnými linkami a telefonními budkami? Není to tak dávno, kdy byl mobil luxusním artiklem, který si mohli dovolit jen ti nejzámožnější a ostatní si ťukali na čelo a pochybovali o jeho smyslu. Dnes mají mobily i malé děti a využíváme je nejen k volání a psaní zpráv, ale i k poslechu hudby, surfování na internetu a dalším činnostem, ke kterým bychom jinak potřebovali samostatné zařízení. Shrnuto a podtrženo, bez mobilu nedáme ani ránu.

Ještě nedávno nás limitovaly poměrně vysoké ceny hovorů a museli jsme se hlídat, abychom neprotelefonovali majlant. Pak přišly neomezené tarify a obavy jsou ty tam. Voláme a smskujeme ostošest a vůbec nic nás nenutí hlídat volné minuty.

I neomezené volání ovšem něco stojí a to především neomezené tarify, v rámci kterých můžeme volat neomezeně do všech sítí. Ne každý si je může dovolit a pro ty skutečně výhodné se je třeba upsat na několik let mobilnímu operátorovi. A to byl jeden z důvodů, proč vznikl klub Neomezeně, jehož členové budou moct zakrátko volat zcela zdarma a to bez jakéhokoliv omezení.

Zní vám to jako pohádka? Neomezeným tarifem to navíc nekončí. Členství v klubu vás bude zajímat i v případě, že si již delší dobu pohráváte s myšlenkou výdělku přes internet. Konkrétní informace zatím bohužel nejsou dostupné, ale zaregistrujete-li se na oficiálním webu Neomezeně.cz, budete je mít z první ruky. Atraktivní je ovšem nejen neomezené volání, ale i připravované afiliate programy, prostřednictvím budete moct neomezeně vydělávat pěkně v pohodlí domova.

Nenechte si příležitost proklouznout mezi prsty a sledujte oficiální web Neomezeně a Facebookévý profil. Brzy se dočkáte volání zdarma, které předčí vaše očekávání.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!