Parádní slevy pro každý den

Díky internetu můžeme pravidelně nakupovat se slevou, aniž bychom ji musely hledat po všech možných nákupních centrech. A slevy, které jsou v kamenných obchodech stejně moc výhodné nejsou. Co na tom, že na zboží ušetříme deset procent, když ušetřené peníze dáme do nákladů na benzín. Nakupování z pohodlí domova je mnohem příjemnější záležitost, než brouzdání po nákupních centrech a prodírání se mezi davy dalších slevychtivých žen. Pokud jste ještě na internetu se slevou nekupovali, protože slevovým portálům nerozumíte a nevěříte, pojďte se s námi podívat jak funguje jeden z nejlepších.

Slevy na slevydnes.cz

Slevový srovnávač SlevyDnes.cz soustředí slevy z více než 250 slevových portálů a může tak nabídnout přes 3000 slev každý den. A že je opravdu z čeho vybírat. Najdete zde slevy na pobyty a dovolené, stejně jako na služby a zboží. Nepočítejte však se slevami pár korun, hromadné slevy jsou v řádech desítek procent, při čemž výsledná cena je často pouhým zlomek té původní. Slevy ve výši sedmdesáti a více procent nejsou neobvyklé. SlevyDnes.cz se pyšní velmi příjemným uživatelským prostředím. Vše je na svém místě a slevy nebudete muset dlouho hledat. Jednoduše si profiltrujete nabídku podle vašich zvolených kritérií (město, cena..) a vyhledáte si pouze takové slevy, o které máte skutečně zájem.

Koupili jste slevu. A co teď?

Pokud jste na slevovém srovnávači SlevyDnes.cz poprvé, určitě vás bude zajímat, jak probíhá uplatnění slevy. Je to velmi jednoduché, to, co si zakoupíte je slevový voucher, tedy kupón, který většinou obsahuje identifikační kód. Voucher uplatníte v e-shopu s vybraným zbožím (během nákupu budete dotázáni na kód, který musíte vložit), v případě pobytu nebo zájezdu pak na místě. Nakupování se slevou se bát nemusíte, ušetří vám opravdu pěknou částku. Zajímavosti o slevách pravidelně publikuje blog SlevyDnes. http://www.slevydnes.cz/pobyty

Publikováno: 31. 03. 2012

Kategorie: Nezařazené

Autor: Adam

Tagy: hromadné slevy | slevové servery | slevy | slevy dnes | slevy pobyty | SlevyDnes | SlevyDnes.cz