Domů » Oasis CITY – péče o tělo i duši v centru Prahy
Zdraví

Oasis CITY – péče o tělo i duši v centru Prahy

Takhle to už dál nejde. Pocuchané nervy, které jsou výsledkem každodenních stresů a několik nadbytečných kilogramů, které se k vám nastěhovaly po vánočních svátcích. Chcete se opět dostat do formy? V tom případě se vydejte na Václavské náměstí do vyhlášeného wellness centra Oasis CITY. Kromě zmíněného wellness tam na vás čeká i posilovna, ve které se příjemně zapotíte s profesionálními osobními trenéry.

Vířivka, sauna a dorneova masáž

Oasis CITY nabízí vše pod jednou střechou. Chcete-li, aby byl váš organismus v rovnováze, musíte se věnovat nejen tělu, ale také duši. Ve wellness centru hodíte všechny starosti všedních dnů za hlavu a užijete si pohodovou relaxaci v moderní vířivé vaně, teplé pohlazení v sauně a příjemné doteky zručného maséra, který se specializuje na Dorneovu metodu a Breussovou masáž. Kombinace těchto dvou metod zaručeně odstraní problémy pohybového aparátu a poté se na prosluněné terase pokocháte výhledem na centrum Prahy.

Konečně posilovna, ve které se budete cítit jako doma

A co zmíněná posilovna? Pokud si potrpíte na kvalitní služby, perfektní zázemí a luxus, pak jste na správné adrese. Už žádné cvičení na několika málo metrech čtverečních, které s vámi sdílí nespočet dalších udýchaných lidí. Fitness centrum Oasis CITY vyhovuje nejvyšším standardům v oblasti fitness a kopíruje nejnovější trendy. Prostředí posilovny bylo navrženo tak, aby se v něm návštěvníci cítili příjemně a celkový dojem umocňuje klimatizace. Na posilovacích strojích značek Technogym a Grünsport vám cvičení půjde samo a mezi dalšími moderními cvičebními pomůckami najdete také Bosu, Overball, Fitball, Aquahit, Stepper, TRX, Flex-bar a spoustu dalších.

Tak na co ještě čekáte? Odpočiňte si, dejte si do děla a dostaňte se do perfektní kondice! Další informace o wellness a fitness centru Oasis CITY najdete na www.oasiscity.cz. Skupinové lekce si můžete rezervovat online a pokud vás zajímá, kdo vás dostane na starost, nezapomeňte se podívat na info o osobních trenérech.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!