Nové peněženky FOX z kolekce podzim 2015

Proč potřebujeme peněženku?

Peněženka je dnes už neodmyslitelnou a nezbytnou součástí každého jedince. Považuje se nejen za nosiče všech potřebných dokladů, kreditních karet, bankovek a mincí, ale rovněž za módní doplněk. Čas od času je třeba ji vyměnit, protože, buďme k sobě upřímní, nic nevydrží věčně. Existuje několik nevyřčených pravidel, která nám ukazují, jakou peněženku vybrat, a čemu se naopak vyvarovat. Sháníte-li tu pravou, jste na správné adrese, a určitě vám pomůže několik následujících rad.

Jak vybrat peněženku?

Základní hlediska, podle kterých byste se měli orientovat, co se týče výběru nové peněženky, jsou:
  1. Budoucí vlastník Je třeba si ujasnit, pro koho bude peněženka určená. Jestliže se jedná o novou peněženku přímo pro vás, není co řešit, protože se do svého vlastního gusta zajisté trefit dokážete. Ovšem peněženka pro dítě by se měla od té pro partnerku lišit. Jste si jistě vědomi toho, že ženský a mužský typ peněženek neodpovídá ani tvarem ani uspořádáním. Nad takovými věcmi je třeba uvažovat.
  2. Tvar a s ním související velikost Malé peněženky jsou jistě vhodné pro krátkodobé využití. Můžete v nich uschovat několik mincí, popřípadě bankovek, s občanským a řidičským průkazem. Pro účty z obchodů, jízdenky, zdravotní průkaz, průkaz pro vstup na pracoviště, tři kreditní karty, sedm vizitek nejrůznějších firem, průkaz do knihovny, fotografii svých dětí a spoustu bankovek a mincí včetně desetikoruny do nákupního vozíku byste měli zvolit něco většího a kompaktnějšího. Hodit se vám bude také zapínací kapsa na mince, aby se vám nepoztrácely.
  3. Materiál Zvolit správný materiál je základ. Nejoblíbenější je dnes přírodní kůže, která vydrží značnou zátěž a nějaký ten rok vám určitě poslouží. Zatímco pánové ve většině případů nosí peněženku v zadní kapse od kalhot, ženy jí pravděpodobně nechají své místo v kabelce, a na to je třeba brát ohled také. Jediným problémem u kůže může být její vysoká cena. V případě, že se nechcete příliš plácnout přes kapsu, zvolte koženku, tzn. imitaci kůže. Pro děti jsou vhodné látky různých tvarů a barev.
  4. Barva A právě u barvy bychom se měli také zastavit. Je důležité, aby peněženka ladila. Ať už se jedná o slazení s kabelkou, botami, páskem, nebo vašimi oblíbenými módními kousky, fantazii se meze nekladou.
  5. Cena Za kůži si jistě připlatíte, s tím musíte počítat, ale nikdo netvrdí, že je to jediná možnost. Toto hledisko je už čistě na vás.

Peněženka Fox

Peněženky Fox rozhodně splňují vše, co každý uživatel potřebuje. V charakteristice určitě najdete kvalitní a odolné materiály, potřebný počet přihrádek, které zahřejí vaše platební karty, zajímavé zpracování a účelnost, a samozřejmě kapsa na mince. Spokojení zákazníci mohou jen potvrdit, že peněženky americké společnosti Fox zaručí bezpečí vašich dokladů a peněz, ať už se nacházejí přímo v hotovosti v peněžence, nebo na vašem bankovním účtu. Inspiraci hledáme nejen u běžných uživatelů, ale také ve světě motokrosového závodění, proto se v oboru opravdu vyznáme. Značka Fox dává všem svým výrobkům, mimo jiné také peněženkám, kvalitní rysy, pestré a dlouhotrvající barvy, a dokonalý styl!

Kolekce 2015 (jaro/podzim)

Pánské peněženky FOX

Pánská peněženka Fox Racing Feeble Wallet - Intl Only Black OS (podzim 2015)

Panska penezenka Fox Racing Feeble Wallet - Intl Only Black OS Tato stylová pánská peněženka FOX je vyrobená ze syntetické kůže (100% polyuretan) v bifold tvaru, což znamená, že se skládá ze dvou symetrických částí. Nechybí ani velké vytlačené logo společnosti Fox na vnější straně, a ještě jedno menší na straně vnitřní. Obsahuje dostatek slotů pro karty a kapsu na mince.

Pánská peněženka Fox Racing Clutch Wallet - Intl Only Black OS (podzim 2015)

Panska penezenka Fox Racing Clutch Wallet - Intl Only Black OS Tato peněženka má velmi podobné parametry jako zmíněná Feeble Wallet. Je vysoce kvalitní a navíc vypadá dobře!

Pánská peněženka Fox Racing Mr. Clean Velcro Wallet Black OS (podzim 2015)

Panska penezenka Fox Racing Mr. Clean Velcro Wallet Black OS Na této peněžence můžeme vidět velkou výšivku Fox a zapínání na suchý zip. Jedná se o klasickou peněženku v tri-fold stylu, jež se překládá na tři díly, vyrobenou z 100% nylonu. Najdete dostatek slotů pro ID karty a kapsu na drobné opatřenou zipem.

Pánská peněženka Fox Racing Deluzion Id Wallet Black OS (podzim 2015)

Panska penezenka Fox Racing Deluzion Id Wallet Black OS Jedná se o stylovou pánskou peněženku vyrobenou z 100% nylonu v kombinaci s doplňky ze syntetické kůže. Uvnitř se nachází kovové logo společnosti.

Pánská peněženka Fox Racing Bifold Leather Wallet Intl Only White (jaro 2015)

Panska penezenka Fox Racing Bifold Leather Wallet Intl Only White T uto peněženku si pořiďte v případě, že hledáte věrného přítele. Vydrží vám totiž celou věčnost! Model Bifold je vytvořen z 100% kůže a na vnější straně se nachází luxusní kovové logo Fox, jež dodává peněžence moderní a stylový vzhled. Navíc je na tuto peněženku momentální sleva 30%, jelikož se jedná o starší jarní kolekci.

Pánská peněženka Fox Racing C-Note Wallet Black NS (jaro 2015)

Panska penezenka Fox Racing C-Note Wallet Black NS Účel této pánské peněženky je jasný – stylový vzhled a uchovávání bankovek bez zbytečných mincí. Jedná se o peněženku vyrobenou z 100% kůže doplněné kovovými detaily. Bonusem je externí kovová spona na bankovky a síťkovaná kapsa určená pro ID karty. Rovněž se jedná o jarní kolekci, proto vás čeká 30% sleva.

Dámské peněženky FOX

Dámská peněženka Fox Racing Vicious Wristlet Black NS (podzim 2015)

Damska penezenka Fox Racing Vicious Wristlet Blue Steel NS Damska penezenka Fox Racing Vicious Wristlet Black NS V  nabídce samozřejmě nesmí chybět ani dámské peněženky Fox. Tato dámská peněženka je vyrobena z 100% polyesteru v ripstop nepromokavém provedení. Vnitřek peněženky je obohacen a dostatek slotů pro ID karty, kapsičku na zip pro vaše drobné, a je zde i dostatek místa pro mobilní telefon. Peněženka je ze tří stran obklopená zapínacím zipem a najdete zde také průhlednou boční kapsu a odnímatelné zápěstní pouzdro na karabinku. Konečný stylový vzhled je podtrhnutý logem společnosti Fox.

Publikováno: 03. 01. 2016

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: dámské peněžěnky fox | pánské peněženky fox