Zdraví

Hledáte gynekologa, na kterého se můžete spolehnout?

Nechceme lékaře házet do jednoho pytle, nicméně špičkového gynekologa by jeden pohledal. Gynekologie nepatří mezi místa, která by ženy vyhledávaly, a proto by měl lékař splňovat nejpřísnější měřítka kvality. Což se týká nejen jeho teoretických a praktických znalostí medicíny, ale také lidského přístupu. A pokud momentálně hledáte lékařskou kapacitu, na kterou se můžete s důvěrou obrátit, zamiřte do Gynekologie Praha – ordinace MUDr. Richarda Vanka a MUDr. Mariny Tomilové. A my vám alespoň zběžně představíme služby, které pražská gynekologická ordinace nabízí.

Proč si jako svého gynekologa vybrat právě doktora Vanka?

MUDr. Richard Vanko je odborník s mnohaletou praxí, který – jak sám říká – přistupuje k ženám a jejich pocitům s maximálním respektem. Klientkám se snaží vyhovět v maximální možné míře, je přístupný specifickým požadavkům, avšak nikoliv nereálným nebo život ohrožujícím.

mudr vanko

Gynekologická ordinace na Praze 2 disponuje moderním vybavením, které by nemělo chybět v žádné ordinaci. To, co MUDr. Vanko považuje za naprosto běžné, spousta jiných gynekologů prezentuje jako „nadstandard“. Na své webové prezentaci velmi otevřeně píše také o škatulkování klientek – v jeho ordinaci není nikdo VIP.

Které služby gynekologie Praha 2 nabízí?

V gynekologické ordinaci MUDr. Vanka se vám dostane kompletní gynekologické péče – preventivní prohlídky, očkování, antikoncepční poradna a léčba gynekologických onemocnění. Pro ženy, která plánují těhotenství, je připravena poradna ovulačního cyklu, výživová poradna a obecná příprava na těhotenství. Samozřejmostí je také diagnostika a léčba poruch plodnosti či těhotenských ztrát.

Zaregistrujete-li se do ordinace v průběhu těhotenství, budete moct navštěvovat předporodní kurz, který se skládá ze tří částí (těhotenství, porod, šestinedělí). Předporodní kurz lze absolvovat ve skupině i individuálně.

Dveře gynekologické ordinace jsou otevřené také klientkám, které jsou v období přechodu nebo jakémkoliv jiném věku. Provádí se zde také plastické operace vulvy a perinea.

Chcete-li se dozvědět další informace, zamiřte na www.doktorvanko.cz. Najdete zde kontaktní údaje a ordinační hodiny.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!