Domů » Hledáte gynekologa, na kterého se můžete spolehnout?
Zdraví

Hledáte gynekologa, na kterého se můžete spolehnout?

Nechceme lékaře házet do jednoho pytle, nicméně špičkového gynekologa by jeden pohledal. Gynekologie nepatří mezi místa, která by ženy vyhledávaly, a proto by měl lékař splňovat nejpřísnější měřítka kvality. Což se týká nejen jeho teoretických a praktických znalostí medicíny, ale také lidského přístupu. A pokud momentálně hledáte lékařskou kapacitu, na kterou se můžete s důvěrou obrátit, zamiřte do Gynekologie Praha – ordinace MUDr. Richarda Vanka a MUDr. Mariny Tomilové. A my vám alespoň zběžně představíme služby, které pražská gynekologická ordinace nabízí.

Proč si jako svého gynekologa vybrat právě doktora Vanka?

MUDr. Richard Vanko je odborník s mnohaletou praxí, který – jak sám říká – přistupuje k ženám a jejich pocitům s maximálním respektem. Klientkám se snaží vyhovět v maximální možné míře, je přístupný specifickým požadavkům, avšak nikoliv nereálným nebo život ohrožujícím.

mudr vanko

Gynekologická ordinace na Praze 2 disponuje moderním vybavením, které by nemělo chybět v žádné ordinaci. To, co MUDr. Vanko považuje za naprosto běžné, spousta jiných gynekologů prezentuje jako „nadstandard“. Na své webové prezentaci velmi otevřeně píše také o škatulkování klientek – v jeho ordinaci není nikdo VIP.

Které služby gynekologie Praha 2 nabízí?

V gynekologické ordinaci MUDr. Vanka se vám dostane kompletní gynekologické péče – preventivní prohlídky, očkování, antikoncepční poradna a léčba gynekologických onemocnění. Pro ženy, která plánují těhotenství, je připravena poradna ovulačního cyklu, výživová poradna a obecná příprava na těhotenství. Samozřejmostí je také diagnostika a léčba poruch plodnosti či těhotenských ztrát.

Zaregistrujete-li se do ordinace v průběhu těhotenství, budete moct navštěvovat předporodní kurz, který se skládá ze tří částí (těhotenství, porod, šestinedělí). Předporodní kurz lze absolvovat ve skupině i individuálně.

Dveře gynekologické ordinace jsou otevřené také klientkám, které jsou v období přechodu nebo jakémkoliv jiném věku. Provádí se zde také plastické operace vulvy a perinea.

Chcete-li se dozvědět další informace, zamiřte na www.doktorvanko.cz. Najdete zde kontaktní údaje a ordinační hodiny.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!