Domů » Nepodceňujte výběr svatebního fotografa!
Praktické rady

Nepodceňujte výběr svatebního fotografa!

Svatba je nejvýznamnějším dnem v životě ženy. Začíná nová životní etapa a spojují se dvě doposud oddělené cesty partnerů v jednu společnou. Svatební chvíle, na které se nezapomíná, se zachytávají vedle videa i na fotografie. Ale sehnat kvalitního svatebního fotografa se může mnohdy zdát jako nadlidský výkon. V následujících řádcích vám představíme proslulého svatebního fotografa, o kterého se pere spousta nevěst.

Pavel Vávra – pro někoho doposud neznámé jméno, pro někoho zase slavný svatební fotograf na profesionální úrovni. Focení svateb se věnuje již řadu let, během níž nasbíral spoustu zkušeností. Objektivem jeho fotoaparátu jsou pořízeny svatební fotografie zachycující různé chvíle a jeho ruce zpracují fotografie v počítači. Výsledkem se stanou svatební fotografie, k nimž se rádi budete vracet.

Profesionální fotograf Pavel Vávra působí nejen v České republice, ale je schopen fotit i kdekoliv jinde na světě.

Jak se pozná profesionální fotograf?

Svatební fotograf představuje nemalou položku v rozpočtu svatby. Výběr byste neměli nikam uspěchat. Profesionální fotograf se pozná podle svých referencí a svého portfolia. Je dobré si prohlédnout fotografie, jež už vyšly z rukou daného fotografa. Budete vědět, co od něj můžete očekávat. Dále je potřeba si uvědomit, v jakém fotografickém stylu chcete být foceni. Každý fotograf má odlišné styly. A možná si zamilujete právě styl Pavla Vávry.

Rozhodujícím faktorem je cena, kterou jste ochotni za fotografa zaplatit. Dají se sehnat fotografové, jež si účtují dva tisíce korun, nicméně se to odráží na nízké kvalitě. Chcete-li si zachovat vzpomínky v kvalitních fotografiích, měli byste uvolnit větší rozpočet na tuto část.

Pavel Photography vedle svatebního focení poskytuje také portrétní fotografie. Více můžete zhlédnout na oficiálním webu fotografa – www.pavelphotography.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!