Konec útrapám se špinavým nádobím

I na vás každý den čeká hora špinavého nádobí, které se váš manžel či děti ani nedotknou? Jistě se shodneme na tom, že mytí nádobí nepatří k nejoblíbenějším aktivitám a je jen na vás, zda chcete nadále trávit čas pucováním talířů a skleniček, nebo dáte této domácí práci navždy sbohem. Řešení je jednoduché, pořiďte si myčku na nádobí a ušetříte nejen čas, ale i peníze. Myčky jsou už mnoho let součástí moderní kuchyně a pokud ji doma ještě nemáte, je nejvyšší čas vše napravit.

Máte malou kuchyň? Nevadí

Pokud vám manžel tvrdí, že se myčka drahá a navíc se do kuchyně nevejde, udělejte mu přednášku o úspoře energií a ukažte nabídku vestavných myček. Moderní vestavné myčky nesou označení energetické třídy A a energií skutečně šetří. Stačí, když mírně upravíte kuchyňskou linku a necháte si ji zabudovat místo nepotřebné skříňky, ve které je stejně jen samé harampádí. Vestavná myčka na nádobí navíc disponuje užitečnými funkcemi, jako je odložený start. Stačí, když navolíte čas, kdy se má přístroj spustit a můžete si zajít na nákupy či kafe s kamarádkou. Vestavná myčka se spustí sama v předem určený čas a udělá za vás všechnu špinavou práci. Většina myček je vybavena speciálním systémem, který zabrání vytopení a antibakteriálním těsněním.

Na hluk zapomeňte

Máte obavy, že bude proces mytí příliš hlučný? Hoďte je za hlavu. Moderní vestavené myčky jsou velmi tiché a obtěžovat vás určitě nebudou. Co se týče samotného procesu mytí, můžete očekávat perfektní výsledek bez fleků a zbytků jídla. V závislosti na šířce (60 nebo 45 cm) se myčky liší i kapacitou sad. Máte-li doma více stravníků, pravděpodobně byste měly zvolit robustnější model. Široký výběr myček nabízí oblíbený prodejce levneelektro.cz. Můžete si je objednat online, případně se na ně zajet podívat do některé z kamenných prodejen. Dejte vale mytí nádobí a dělejte ve svém volnu to, co vás baví.

Publikováno: 10. 07. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: myčka | myčka na nádobí | vestavěná myčka | vestavná myčka | vestavné myčky na nádobí