Recenze: Pořídili jsme si postel od firmy Nábytek Natali. Jak to dopadlo?

Potřebujete novou postel? Nemusíte nikam chodit. Skočte si jen do kuchyně pro kafe a pohodlně se usaďte před monitorem. A když na to přijde, nebudete potřebovat ani počítač, protože si vystačíte s chytrým telefonem. Skutečně je nakupování nábytku tak snadné? Také nás to zajímalo, a proto jsme se vydali k jednomu z renomovaných prodejců a na vlastní kůži si vyzkoušeli úroveň zákaznického servisu.

Proč právě Nábytek Natali?

Výběr e-shopu je rozhodující. Čeští zákaznici se již během poslední dekády poučili a nevybírají pouze podle ceny. My jsme se pro Nábytek Natali rozhodli na základě několika kritérií. Roli sehrála kombinace příznivé ceny vyhlédnuté postele (byla v akci) a příjemné zákaznické podpory (jak bylo proklamováno v uživatelských recenzích na jiných portálech).

Bohatá nabídka a široké cenové rozpětí

Mít si z čeho vybrat je důležité a v e-shopu provozovaného společností Nábytek Natali z čeho vybírat je. Ačkoliv se nechlubí nejširší nabídkou na trhu, na své si přijde téměř každý. K mání jsou čalouněné, dřevěné i kovové modely, a to v mnoha různých provedeních. Nechybí válendy, postele s úložným prostorem ani populární boxspring postele. Nejlevnější modely v akci pořídíte za méně než dva tisíce korun, ale samozřejmě nechybí ani luxusní kousky.
My jsme si vybrali čalouněnou postel Ferro v nevšedním designovém provedení. Sleva o více než třetinu původní ceny byla velmi lákavá!

Prodejce vždy ochotně poradí

Obrátili jsme se na zákaznickou podporu a nechali si doporučit vhodný model dle našich specifických požadavků. Reakce byla rychlá a dozvěděli jsme se vše, co jsme potřebovali vědět pro dokončení nákupu. Rozhodně jsme si nepřipadali, že operátorku obtěžujeme, jak je u některých větších prodejců zvykem.

Jak nákup dopadl?

Zboží dorazilo obratem a bylo ve stoprocentním stavu. Doprava byla zdarma, což by podle nás, v případě dražšího zboží, měl být standard (v praxi tomu tak vždy není). Resumé? Postele od Nábytku Natali jsou kvalitní, a navíc za dobrou cenu. Doporučujeme!

Publikováno: 23. 11. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: nábytek natali recenze