Domů » Koupací sezóna je na spadnutí, chcete v plavkách vypadat co nejlépe?
Móda

Koupací sezóna je na spadnutí, chcete v plavkách vypadat co nejlépe?

Také se již nemůžete dočkat příchodu léta a s ním spojených vodních radovánek? Zužitkujte čas, který byste strávili čekáním a vyberte si nové plavky již nyní! Patříte-li k pravidelným návštěvníkům nedalekého krytého bazénu nebo aquaparku, využijete je třeba hned zítra. A protože každá žena chce vypadat co nejlépe a tím spíše v oděvu, který toho více odkrývá než zahaluje, dali jsme pro vás dohromady několik triků, díky kterým se v plavkách nebudete muset stydět.

Sexy plavky pro ženy se silnější postavou

Ženy, kterým příroda do vínku nadělila o něco kypřejší postavu, než jaký je zažitý „průměr“, by měly na klasické dvojdílné plavky zapomenout a pohledat stylový model mezi jednodílnými variantami. Dámy se silnými stehny mohou sáhnout po plavkách se sukénkou, která se těšila oblibě v šedesátých letech. Dnes, jako ostatně spousta dalších retro prvků, se opět vrací do módy a může vám u vody udělat skvělou službu. Nežádanou pozornost však odvede i výrazný prvek umístěný v horní části plavek a co se týče problematických partií jako jsou boky a bříško, pomohou šikmé pruhy. Opačný a tedy i nežádoucí efekt mají naopak vodorovné pruhy a časté střídání jednotlivých tónů uprostřed plavek.

Kde jinde být sexy než na pláži?

Ale co na sebe v případě, že na sobě nemáte ani gram přebytečného tuku a vaše postava již na první pohled vypadá jako výsledek stovek hodin v posilovně? Pořiďte si sexy plavky a vystavte své tělo na obdiv, vždyť právě proto na sobě tvrdě makáte!

Potrpíte-li si na poslední trendy a jen nerada byste se u vody objevila v loňské modelu, nezapomeňte se kouknout na plavky 2013, které jsou momentálně k mání na mary-fashion.cz. Čekají zde na vás klasické dvoudílné plavky, ale i stylové monokiny, o kterých se bude letos ještě hodně mluvit. Upozorňujeme, že se většinou jedná o limitované edice a s nákupem vyhlídnutého modelu proto příliš neváhejte!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!