Návštěva vinného sklípku vám zaručeně zvedne náladu

Zdá se vám, že je toho na vás v poslední době trochu moc a hledáte způsob, jak vypnout a načerpat nové síly? Vyberte si v práci několik dnů volna a vydejte se vstříc novým zážitkům na Jižní Moravu. Kouzelný to kraj nenechá nikoho na pochybách, že si své volno maximálně užijete. A když už budete vážit cestu na jihovýchod republiky, neměly by vaše kroky směrovat nikam jinam, než do některého z mnoha vinných sklípků. Holdujte-li dobrému vínu a navíc si potrpíte na stylovou atmosféru, bude pro vás návštěva nezapomenutelná. Vezměte partu kamarádů a vydejte se do pohostinství rodiny Andreje a Bohdany Pazderkových. Jejich AB Sklípek představuje dědictví, o které se jejich rodina stará už pěknou řádku let.

Vítejte v AB Sklípku

Vinný sklípek rodiny Pazderků patří mezi nejkrásnější sklípky široko daleko. Najdete ho v obci Bořetice na Kravihorsku a rovnou se v něm můžete ubytovat. Součástí sklípku je totiž i penzion s kapacitou 100 míst. Pobyt je sice možný od čtyř osob, ale pravděpodobně nebudete mít problém přemluvit známé, aby se na degustaci vydali společně s vámi. Vinný sklep je ideálním místem pro konání narozeninových oslav, firemních večírků a jiných akcí. Chcete-li, můžete v něm uspořádat tradiční jihomoravskou veselku. Majitelé si zakládají na individuálním přístupu a snaží se návštěvníkům splnit vše, co jim na očích vidí. Pro ty nejnáročnější je dokonce připravena i typická moravská zabíjačka.

Pokud jste dosud vinný sklípek nenavštívili, určitě vás zajímá, jak „exkurze“ probíhá. Po příchodu do sklípku na vás bude čekat předkrm, po kterém následuje grilovaná večeře. Kuřecímu a vepřové maso či vinným klobáskám určitě neodoláte ani v případě, že zrovna držíte dietu. Po večeři přijde zlatý hřeb – degustace vín. Ta probíhá ve stylovém prostředí, přímo mezi sudy. Během ochutnávky stihnete vyzkoušet kolem deseti vzorků vín a dozvíte se spoustu zajímavých informací. AB Vinný sklípek je zkrátka ideálním místem pro odpočinek a rádi se zde budete vracet.

Publikováno: 20. 11. 2012

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam

Tagy: ab sklípek | degustace | vinné sklepy jižní morava | vinný sklep | vinný sklípek | víno