Domů » Návštěva vinného sklípku vám zaručeně zvedne náladu
Zábava a volný čas

Návštěva vinného sklípku vám zaručeně zvedne náladu

Zdá se vám, že je toho na vás v poslední době trochu moc a hledáte způsob, jak vypnout a načerpat nové síly? Vyberte si v práci několik dnů volna a vydejte se vstříc novým zážitkům na Jižní Moravu. Kouzelný to kraj nenechá nikoho na pochybách, že si své volno maximálně užijete. A když už budete vážit cestu na jihovýchod republiky, neměly by vaše kroky směrovat nikam jinam, než do některého z mnoha vinných sklípků. Holdujte-li dobrému vínu a navíc si potrpíte na stylovou atmosféru, bude pro vás návštěva nezapomenutelná. Vezměte partu kamarádů a vydejte se do pohostinství rodiny Andreje a Bohdany Pazderkových. Jejich AB Sklípek představuje dědictví, o které se jejich rodina stará už pěknou řádku let.

Vítejte v AB Sklípku

Vinný sklípek rodiny Pazderků patří mezi nejkrásnější sklípky široko daleko. Najdete ho v obci Bořetice na Kravihorsku a rovnou se v něm můžete ubytovat. Součástí sklípku je totiž i penzion s kapacitou 100 míst. Pobyt je sice možný od čtyř osob, ale pravděpodobně nebudete mít problém přemluvit známé, aby se na degustaci vydali společně s vámi. Vinný sklep je ideálním místem pro konání narozeninových oslav, firemních večírků a jiných akcí. Chcete-li, můžete v něm uspořádat tradiční jihomoravskou veselku. Majitelé si zakládají na individuálním přístupu a snaží se návštěvníkům splnit vše, co jim na očích vidí. Pro ty nejnáročnější je dokonce připravena i typická moravská zabíjačka.

Návštěva sklípku

Pokud jste dosud vinný sklípek nenavštívili, určitě vás zajímá, jak „exkurze“ probíhá. Po příchodu do sklípku na vás bude čekat předkrm, po kterém následuje grilovaná večeře. Kuřecímu a vepřové maso či vinným klobáskám určitě neodoláte ani v případě, že zrovna držíte dietu. Po večeři přijde zlatý hřeb – degustace vín. Ta probíhá ve stylovém prostředí, přímo mezi sudy. Během ochutnávky stihnete vyzkoušet kolem deseti vzorků vín a dozvíte se spoustu zajímavých informací. AB Vinný sklípek je zkrátka ideálním místem pro odpočinek a rádi se zde budete vracet.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!