Domů » Recenze: Barber’s wife je pánské holičství s atmosférou starých dobrých časů
Móda Vlasy a účesy

Recenze: Barber’s wife je pánské holičství s atmosférou starých dobrých časů

Co byste řekla na to, kdyby váš milovaný vypadal jako ti hezouni na obálkách časopisů o módě? Vhodně zvolený outfit sice udělá hotové divy, ale není všemocný. Klíčem k proměně je stylový účes, který respektuje současné trendy a zároveň vystihne pravé já vašeho partnera. Pokud mu však pravidelná údržba porostu nic neříká, budete muset vymyslet způsob, jak ho přimět k návštěvě holičky… Neřešitelný úkol? Pošlete ho do vyhlášeného pánského holičství Barber’s wife, které provozuje Žaneta Dostálová. Hezky se na něj usměje, pozve ho na něco ostřejšího, případně mu dá pivo a potom ho promění na lva salónů.

Návštěva barbershop Praha je zážitek. Ryze pánské holičství Barber’s wife je místo, kde muž alespoň na chvíli zapomene na všední starosti. Zdejší atmosféra je tak hustá, že by se dala krájet. Cílem Žanety Dostálové bylo vytvořit nevšední salon, kam se budou muži rádi vracet. Povedlo se jí to!

Žaneta Dostálová začínala v jednom z řetězců kadeřnických salonů v nákupních centrech. Tvrdě na sobě pracovala a čerpala nové poznatky a zkušenosti od renomovaných vlasových stylistů z Anglie, USA, Francie a Itálie. Narodila se s citem pro detail a její práce je pro ni koníčkem, což je na výsledku znát. Před tím, než se pustí do stříhání, vždy se zákazníkem konzultuje a doporučí mu vhodný účes. Nedílnou součástí služeb je také holení břitvou, a to včetně populární napářky pro citlivé nebo tvrdé vousy.

Pánské holičství Barber’s wife spolupracuje s těmi nejlepšími v oboru. Konkrétně s exkluzivním londýnským salonem The Legends. Zdejší mistři pomáhají týmu pražského salonu formou pravidelných konzultací s kreativním a přirozeným skloubením tradičního stylu pravého gentlemana s moderními trendy.

Jakmile váš milý vstoupí do pražského holičství, nadobro přehodnotí přístup k účesům a úpravě vlasů. Vrátí se vám jako vyměněný a vy se na něj nebudete moct vynadívat. Ovšem pozor – ostatní ženy vám ho začnou závidět ještě více než doposud… Objednat ho můžete online na www.barberswife.cz!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!